ebook Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 1 - Zdobywanie fortuny - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 1 - Zdobywanie fortuny - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 14.39
wciąż za drogo?
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
14.39 zł Lub 12.95 zł
15.90 zł
14.39 zł
14.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Pierwsza z czterech części cyklu M.R. Kopmeyera – audiobook „Zdobywanie fortuny” to początek serii, która ukazała się pod wspólnym tytułem „Praktyczne metody osiągania sukcesu”.
Autor podzielił swoją publikację na tematyczne odcinki, które można wdrażać jako plan. Całość to zbiór praktycznych wskazówek, które umożliwią wstąpienie na drogę sukcesu. Kopmeyer przekonuje bowiem, że sukces leży w zasięgu ręki każdego z nas. Kluczem do jego osiągnięcia jest zastosowanie metod, które wyzwolą nas z myślenia niosącego za sobą ograniczenia. Ale również te słabości można wyeliminować samodzielnie, dzięki sile woli.

Jak stać się człowiekiem sukcesu? Może go odnieść każdy z nas. Stosowanie prezentowanych w tej książce sprawdzonych metod osiągania sukcesu ułatwi Ci wędrówkę po drabinie sukcesu, pod warunkiem, że będziesz piął się sam po jej szczeblach.
W części I „Zdobywanie fortuny” dowiesz się jak proste i łatwe są metody bogacenia się. Bo sukces nie jest wcale czymś skomplikowanym. Zwykli ludzi, tacy jak Ty, gromadzą pieniądze, stają się sławni i zbijają fortuny. Posłuchaj rad M.R. Kopmeyer’a, a sam się przekonasz, że wszystko to leży w zasięgu Twoich możliwości. Wszelkie „ułomności” mogą być pokonane dzięki sile woli i umysłu. Zatem Sukces jest dla każdego.

W wersji audio ukazała się cała seria „Praktyczne metody osiągania sukcesu”. Po „Zdobywaniu fortuny” słuchacze mogą sięgnąć również po „Urzeczywistnianie marzeń”, „Źródła inspiracji” oraz „Potęgę myśli”. Wszystkie części prezentuje słuchaczom Jan Wilkans.
To nagrania dla tych, którzy szukają inspiracji, mądrych, prostych rad i sami, we własnym tempie, chcieliby się doskonalić, osiągając kolejne szczeble na drabinie powodzenia.

Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 1 - Zdobywanie fortuny - audiobook od M. R. Kopmeyer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć