ebook Rób to co kochasz. 5 kroków – Jak wejść na drogę życia pasją - audiobook
1 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Rób to co kochasz. 5 kroków – Jak wejść na drogę życia pasją - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 25.84
wciąż za drogo?
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
25.84 zł
29.00 zł
Inne proponowane
Czy nie masz już dość przeciętnego życia? Możesz to zmienić. Posłuchaj audiobooka „Rób to, co kochasz” i zacznij żyć pasją.

„Napisałem książkę o życiu z pasją, która, jak sądziłem, przyda się przede wszystkim młodym ludziom spotykanym przeze mnie na koncertach i spotkaniach RTCK. Tymczasem setki wiadomości, które otrzymuję od dnia wydania książki są zarówno od nastolatków, jak i 30-, 40-, a nawet 50-latków, poruszonych tym, co napisałem i zachęconych do zmiany.
Zdecydowałem się więc nagrać audiobook, aby jeszcze bardziej ułatwić zapoznanie się z treścią książki (zwłaszcza podczas jazdy samochodem, sam wiele słucham w trasie), a przy okazji sprawić Wam trochę radości w trakcie słuchania, które, obiecuję – zaskoczy Was w wielu momentach.
Jeśli chcesz jasnych, prostych (choć nie łatwych!) wskazówek, jak wejść na drogę życia z pasją, zapraszam Cię do posłuchania audiobooka «Rób to, co kochasz». Znajdziesz w nim wskazówki, jak wejść na drogę życia z pasją. Usłyszysz o 5 krokach do życia opartego na Twoich silnych stronach. Poznasz historię mojego życia i zmiany, która przyniosła ogromne, dobre owoce. Znajdziesz także oryginalne utwory i ścieżki dźwiękowe z kilku moich płyt. Posłuchasz wypowiedzi gości specjalnych, z którymi działałem przy ogólnopolskiej akcji «Rób to, co kochasz». Usłyszysz, jak po raz kolejny realizuję jedną z moich największych pasji – czyli gadanie do ludzi, bo czytam moją książkę osobiście:)
Do usłyszenia!” – Arkadio

Rób to co kochasz. 5 kroków – Jak wejść na drogę życia pasją - audiobook od Arkadiusz „Arkadio” Zbozień możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć