ebook Angielskim do mnie mów - Część 2 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielskim do mnie mów - Część 2 - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Angielski praktycznie. Najpierw nauczysz się mówić, a dopiero potem poznajesz zasady. Audiobook „Angielskim do mnie mów, część 2” jest multimedialnym kursem przeznaczonym dla średniozaawansowanych i zaawansowanych, wykorzystującym w nauce metodę ADL. Uczysz się mówić po angielsku w identyczny sposób jak małe dziecko uczy się języka ojczystego przez nąśladowanie i powtarzanie. Przyswajanie zasad jest kolejnym etapem nauki.

Specjalnie opracowane dialogi po polsku i angielsku pozwolą na opanowanie słownictwa i potocznych zwrotów. Audiobook zawiera 30 lekcji interaktywnych, zawierających potrzebne słownictwo i zwroty pozwalające na uczestniczenie w codziennych rozmowach.

Pozycja ma charakter multimedialny, na ekranie wyświetlane są słowa, podczas gdy lektorzy czytają słowniczki. Uczysz się poprzez powtarzanie jednocześnie ćwicząc wymowę i pisownię wyrazów.

Testy i ćwiczenia zawarte w końcowej części pomagają utrwalać nowe słowa i całe zwroty. Opanujesz różnorodne wypowiedzi.

Dzięki kursowi w ciekawy i nowatorski sposób masz szansę opanować 12.000 słów i zwrotów. Na do dzień człowiek używa około 5000 słów, które możesz opanować dzięki pierwszej części kursu; kolejnych 7.000 poznajesz w drugiej, a to pozwala na swobodne posługiwanie się angielskim w dowolnej sytuacji.

Całą zawartość kursu możesz także nagrać na odtwarzacz MP3. Możesz słuchać i uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu!

W nagraniu znajdziesz następujące materiały:

* 30 epizodów w wersji polsko-angielskiej. Wszystkie dialogi słyszysz po polsku i po angielsku łatwo rozumiejąc nowo poznawane słowa i zwroty.
* 30 epizodów w wersji angielskiej. Pomagają Ci ćwiczyć nowo nabyte zdolności językowe.
* 30 polsko-angielskich słowniczków, które pomagają Ci lepiej zapamiętać nowe słowa i zwroty.
* 30 testów ze zdaniami zawierającymi poznane słowa. Ułatwiają Ci one posługiwanie się językiem w wielu nowych sytuacjach.
* Wszystkie materiały w wersji dźwiękowej MP3 – 24 godziny! Dzięki nim możesz słuchać epizodów i słowniczków w dowolnym czasie, ucząc się podświadomie, bez wysiłku, w dowolnym miejscu.
* Wszystkie materiały w wersji tekstowej PDF! Możesz je wydrukować, czytać, uzupełniać ćwiczenia oraz testy i jeszcze szybciej i skuteczniej uczyć się angielskiego!

Angielskim do mnie mów - Część 2 - audiobook od Elżbieta Żółtak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć