ebook Panna z mokrą głową - audiobook
3.65 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 563)

Panna z mokrą głową - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.09
Audiobook - najniższa cena: 8.24
8.24 zł Lub 7.42 zł
-26% 11.09 zł 20% rabatu
14.99 zł Lub 13.49 zł
11.39 zł
14.99 zł
Inne proponowane

Pełna wzruszeń opowieść o niezwykłej dziewczynce, której pomysłów i odwagi w codziennych psotach pozazdrościłby sam Tomek Sawyer.

Na małe dziecięce barki Irenki Borowskiej spadają wielkie troski. Śmierć ojca i choroba matki zmuszają ją do działania. Postanawia wyruszyć w drogę i odnaleźć ludzi, którzy będą chcieli pomóc jej najbliższym. Swoją wesołością, szczerością, odwagą i łobuzowatą naturą zdobywa sympatię wszystkich. Zdecydowana „przerabiać świat tak, aby się zaczął kręcić w przeciwną stronę” otwiera serca nawet najbardziej zgorzkniałych osób.
W uwielbianej przez dzieci „Pannie z mokrą głową” Kornel Makuszyński wspaniale łączy subtelny humor z wielką wrażliwością i artystyczną wyobraźnią. Powieść wręcz zaraża optymizmem i radością życia, dlatego od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród młodych czytelników. W wersji czytanej przez aktorkę Anitę Sajnóg dodatkowo zyskuje na świeżości i lekkości.

 

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi lektorami.

Panna z mokrą głową - audiobook od Kornel Makuszyński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć