ebook Mój dżihad - audiobook
3.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 66)

Mój dżihad - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
22.90 zł
Inne proponowane

„Mój dżihad" to losy Amerykanina, który postanowił przejść na islam i walczyć u boku mudżahedinów. Chociaż jest to coś w rodzaju autobiografii, to nie brak tutaj fragmentów jak z filmów akcji. „Mój dżihad” jest historią pokazującą od wewnątrz jedno z największych zagrożeń światowego pokoju oraz stabilności współczesnego świata, opowiedzianą przez prawdziwego wojownika, który walczył i przeżył, by o nich opowiedzieć.

Aukai Collins wspomina swoje przejście na islam, gdy był jeszcze nastolatkiem oraz o potrzebie walczenia w imię sprawiedliwości. Dorastał w trudnym świecie: porzucony, walczył o życie na ulicy. Gdy ataki terrorystyczne na cywilów na całym świecie przybrały na sile, Aukai został poproszony o udział w misji, która miała na celu uprowadzanie zakładników i zabijanie cywilów – nigdy wcześniej tego nie zrobił. I teraz też nie chciał. Dlatego rozpoczął współpracę z FBI i CIA. Miał możliwość zbliżenia się do jednego z przywódców ataku na WTC 11 września 2011. Jego ostrzeżenia zostały zignorowane. O tych i innych walkach, które wyczyny Bonda odsuwają w cień opowiada Collins. Tylko dla wytrzymałych i zdecydowanych

Mój dżihad - audiobook od Aukai Collins możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć