ebook Ani słowa prawdy
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 2112) Ilość stron (szacowana): 617

Ani słowa prawdy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 35.86
wciąż za drogo?
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
33.68 zł
23.90 zł
28.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ktoś musi zbadać tajemnicze kopalnie, w których znikają krasnoludzcy górnicy, ktoś musi powstrzymać imperatorskie zapędy dumnego króla, ktoś musi spenetrować hermetyczne środowisko wiedźm, ktoś musi powstrzymać krwiożerczego wampira, ktoś musi sprawdzić, dlaczego w pewnej wiosce ludzie przestali śnić, ktoś musi powstrzymać złowrogich wiedźmiarzy przed założeniem kolonii w dalekim Nowym Świecie. No i ktoś musi zaspokoić trzy niezwykle piękne i niezwykle namiętne czarodziejki oraz wydobyć je z wieloletniej niewoli. A tym „ktosiem” jest właśnie Arivald — człowiek któremu silna pięść i zdrowy rozum pomagają czasem osiągnąć więcej niż wyrafinowany magiczny kunszt. Bowiem Arivald z Wybrzeża to mag-samouk, który dzięki sprytowi, pracowitości i świetnej pamięci radzi sobie w świecie prawdziwych czarodziejów. Dążąc do tego, aby nikt nigdy nie wykrył, że nie jest pełnoprawnym członkiem Tajemnego Bractwa. Oczywiście nie zawsze odniesie sukcesy, a jego wynikające z niewiedzy pomyłki stają się problemem i dla niego samego i dla całego otoczenia.

Ani słowa prawdy od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zestaw opowiadań przygodowo- awanturniczych. Miejscami zabawne - nie ma obowiązku czytać wszystkich opowiadań. Stary dobry Piekara, choć jeszcze z przed czasów Mordimera. Trochę taki zabawnty Gandalf. - dla chętnych.

Warto zerknąć