ebook Ani słowa prawdy
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 2116) Ilość stron (szacowana): 617

Ani słowa prawdy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 26.14
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
33.68 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
-5% 26.14 zł Lub 23.53 zł
33.68 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
26.19 zł
27.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ktoś musi zbadać tajemnicze kopalnie, w których znikają krasnoludzcy górnicy, ktoś musi powstrzymać imperatorskie zapędy dumnego króla, ktoś musi spenetrować hermetyczne środowisko wiedźm, ktoś musi powstrzymać krwiożerczego wampira, ktoś musi sprawdzić, dlaczego w pewnej wiosce ludzie przestali śnić, ktoś musi powstrzymać złowrogich wiedźmiarzy przed założeniem kolonii w dalekim Nowym Świecie. No i ktoś musi zaspokoić trzy niezwykle piękne i niezwykle namiętne czarodziejki oraz wydobyć je z wieloletniej niewoli. A tym „ktosiem” jest właśnie Arivald — człowiek któremu silna pięść i zdrowy rozum pomagają czasem osiągnąć więcej niż wyrafinowany magiczny kunszt. Bowiem Arivald z Wybrzeża to mag-samouk, który dzięki sprytowi, pracowitości i świetnej pamięci radzi sobie w świecie prawdziwych czarodziejów. Dążąc do tego, aby nikt nigdy nie wykrył, że nie jest pełnoprawnym członkiem Tajemnego Bractwa. Oczywiście nie zawsze odniesie sukcesy, a jego wynikające z niewiedzy pomyłki stają się problemem i dla niego samego i dla całego otoczenia.

Ani słowa prawdy od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zestaw opowiadań przygodowo- awanturniczych. Miejscami zabawne - nie ma obowiązku czytać wszystkich opowiadań. Stary dobry Piekara, choć jeszcze z przed czasów Mordimera. Trochę taki zabawnty Gandalf. - dla chętnych.

Warto zerknąć