ebook Głębiny miłosierdzia. Komentarze do Ewangelii św. Marka
4.6 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Głębiny miłosierdzia. Komentarze do Ewangelii św. Marka
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.32
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
29.79 złpremium: 17.87 zł Lub 17.87 zł
-15% 25.32 zł Lub 22.79 zł
34.90 zł
-17% 24.33 zł
25.32 zł
25.32 zł
25.69 zł
34.90 zł
Inne proponowane

Całe życie marzyłem, by moje imię było w czyimś sercu wyryte niezniszczalnie. Spotkałem takie Serce i takie Oblicze w Biblii. Odkryłem w Biblii Raj Serca Boga. Z serc ludzkich możesz zniknąć, w sercu Boga możesz być zapisany na zawsze. Prorokowanie to bardziej przekonywanie o miłości Boga niż przewidywanie przyszłości, dzięki temu, że jest działaniem opartym na pewności przemiany tego, co niemożliwe w to, co możliwe. Być może nie mam w sobie ani jednego westchnienia miłości - do Niego, do siebie ani do nikogo innego. Tym bardziej jednak zdumiewa mnie Jego czuła miłość do mnie, nie godząca się na moją nieczułą obojętność!

Augustyn Pelanowski OSPPE

 

Książka jest antologią komentarzy do Ewangelii św. Łukasza autorstwa ojca Augustyna Pelanowskiego. Dotychczas ukazały się komentarze do Ewangelii św. Jana pt. "Zranione Światło" oraz komentarze do Ewangelii św. Łukasza pt. "Fale łaski".

Głębiny miłosierdzia. Komentarze do Ewangelii św. Marka od Augustyn Pelanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć