ebook Zranione Światło. Komentarze do Ewangelii św. Jana
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Zranione Światło. Komentarze do Ewangelii św. Jana
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 18.01
21.25 złpremium: 12.75 zł Lub 12.75 zł
18.01 zł Lub 16.21 zł
24.90 zł
18.01 zł
18.06 zł
18.33 zł
20.92 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Książka jest antologią komentarzy do Ewangelii św. Jana autorstwa ojca Augustyna Pelanowskiego. Dotychczas ukazały się również komentarze do Ewangelii św. Łukasza pt. "Fale łaski" oraz komentarze do Ewangelii św. Marka pt. "Głębiny miłosierdzia".

Jakże często jesteśmy jak ten dworzanin, który zagadnięty przez Filipa, podczas czytania w drodze Pisma Świętego, czy rozumie co czyta? - odpowiedział: Jak mam rozumieć, skoro mi nikt nie wytłumaczył? Wsłuchujemy się z nabożnie w tekst Ewangelii podczas niedzielnej mszy świętej i równie ochoczo wracamy do swojego świeckiego życia. Ojciec Augustyn "rozpakowuje" dla nas prezent Słowa Bożego zamknięty w skrzyni Pisma Świętego.

 

Moim dziełem, które napędza mnie do życia, jest głoszenie Ewangelii. Zanim ją jednak wygłoszę, najpierw spisuję, medytuję, myślę - wpatruję się wewnątrz. Spisuję moje dzieło życia dzień po dniu, bo zależy mi, by inni uwierzyli Jezusowi i przedostali się z tego świata, który jest jak obóz koncentracyjny, do świata, który jest szczęściem. To jest sens mojego życia.
Augustyn Pelanowski OSPPE

 

Zranione Światło. Komentarze do Ewangelii św. Jana od Augustyn Pelanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie znam żadnego innego kaznodziei, który miałby taki dar tłumaczenia Słowa.

Warto zerknąć