ebook Dom w Bogu. Medytacja na temat Księgi Tobiasza
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 29)

Dom w Bogu. Medytacja na temat Księgi Tobiasza
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 18.06
21.25 złpremium: 12.75 zł Lub 12.75 zł
18.06 zł Lub 16.25 zł
18.06 zł
24.90 zł
17.36 zł
18.06 zł
18.33 zł
20.19 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Bóg ma serce jak rodzinny dom, pełne ciepła i pragnienia przytulenia nas – chce też, byśmy przeszli przez życie z sercem nie tylko dla Niego i dla innych, ale nade wszystko dla siebie samych. Większość z nas jest bezdomna, nawet posiadając dom rodzinny lub własny.

Bez relacji z Synem Boga jesteśmy osieroceni, bezdomni, zagubieni i rozpaczliwie rzucamy się na innych ludzi, szukając w nich spełnienia tej fundamentalnej potrzeby: powierzenia się komuś tak intensywnie, że można to jedynie porównać z zadomowieniem się w kimś.

Zamieszkać w czyimś sercu jest tęsknotą milionów – ale czy dwa puste serca mogą stać się wybawczą pełnią dla siebie, czy też staną się jeszcze większą próżnią?

(...) Nasze serce jest swoistym tabernakulum, domem, namiotem zamieszkiwania Ducha Bożego. Z pustką wewnątrz nie da się żyć. Pusty żołądek potrzebuje pokarmu, ludzie z głodu dopuszczają się strasznych rzeczy (….). Czy głód serca nie powoduje, że nawzajem się pożeramy?Augustyn Pelanowski OSPPE

Dom w Bogu. Medytacja na temat Księgi Tobiasza od Augustyn Pelanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć