ebook Anioł w supermarkecie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Anioł w supermarkecie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
17.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gwiazdkowe słuchowisko Joanny Olech dla dużych i małych.

Zbliżają się święta, ten niezwykle ważny czas, posłuchajmy jak w różny sposób przeżywają go bohaterowie słuchowiska. Dzień przed Wigilią Anioł Teofil spotyka w supermarkecie Ewę i Adama, rezolutne rodzeństwo, które w niezwykle pomysłowy i oryginalny sposób postanowiło tuż przed świętami nadrobić zaległości w czynieniu dobra, bo wiadomym jest - jak mówi Ewa - "że prezenty pod choinką znajdzie tylko ten, kto czynił dobro". A dla Ewy i Adama sprawa gwiazdkowych prezentów pod choinką nie jest wcale oczywista, bo sympatyczne bliźniaki obchodzą urodziny dokładnie 24 grudnia i na święta zawsze dostają tylko jeden niewielki imieninowo-gwiazdkowo-urodzinowy prezent...

Niezwykle zabawny i bardzo aktualny tekst Joanny Olech jest także pretekstem do opowiedzenia historii rozgrywających się w tle kolorowego i huczącego promocjami supermarketu, który przed Świętami staje się miejscem spotkań wielu Polaków. Historii bezdomnego Romka, niegdyś gwiazdy futbolu, dziś bezdomnego, który spędza czas na zapleczu supermarketu (w tej roli Marian Dziędziel), staruszka, który nie radzi sobie z zakupami w wielkim sklepie, pijanego kierowcy czy bezdusznych właścicieli psa.

Znakomita obsada, świąteczna atmosfera, dużo uśmiechu, marzenia o prezentach, ale też ważne i całkiem poważne pytania skierowane nie tylko do najmłodszych to słuchowisko dla całej rodziny „Anioł w supermarkecie”. Rodzina Peszków: Jan, Maria i Błażej oraz Marian Dziędziel i Jerzy Stuhr debiutujący w zupełnie nowej dla siebie roli... głosu w supermarkecie.

Anioł w supermarkecie - audiobook od Joanna Olech możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć