ebook Driven. Namiętność silniejsza niż ból - audiobook
4.29 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 44281)

Driven. Namiętność silniejsza niż ból - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 15.90
wciąż za drogo?
15.90 zł Lub 14.31 zł
47.90 zł Lub 43.11 zł
15.90 zł
19.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

"Gnani namiętnością, podsycani pożądaniem

Jesteś Rylee Thomas - kobietą sukcesu, przyzwyczajoną do kontrolowania własnego życia. W każdym jego aspekcie. Piękna i niezależna, absolutnie nie stanowisz potencjalnego trofeum dla pięknego, niegrzecznego chłopca. Nie pasujecie do siebie - Ty z silną potrzebą kontroli, a on - z ego rozdmuchanym do granic możliwości. Jednak połączy was pożądanie. Ty utracisz kontrolę, on pewność siebie. Zyskacie... niezwykłe doznania. Nie tylko seksualne.

W świecie chętnych kobiet jestem wyzwaniem dla łajdackiego i boleśnie przystojnego Coltona Donavana. Mężczyzny przyzwyczajonego, że we wszystkich aspektach życia dostaje to, czego chce. To lekkomyślny, zły chłopiec, który nieustannie balansuje na granicy braku kontroli i niebezpiecznych manowców. Nie mogę mu dać tego, czego chce, a on nie może mi dać tego, czego potrzebuję. Lecz czy będę w stanie odejść, gdy zajrzę pod jego pieczołowicie wypolerowaną zewnętrzną powłokę i zacznę odkrywać mroczne sekrety jego zranionej duszy?"

Driven. Namiętność silniejsza niż ból - audiobook od K. Bromberg możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć