ebook Ukochany z piekła rodem
3.42 / 5.00 (liczba ocen: 933)

Ukochany z piekła rodem

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Niezobowiązująca wakacyjna znajomość szybko zmienia się w romans. Ale tylko jedna ze stron jest zaangażowana w ten związek... Pierwsza powieść z serii kryminałów o dwóch nieprzeciętnych kobietach. Popularna autorka romansów podczas wakacji w Zakopanem poznaje przystojnego fotografa. Szybko łączy ich gorące uczucie. Pisarka, przeżywa u boku sporo młodszego od siebie kochanka upojne chwile. Jest pewna, że spotkała mężczyznę swojego życia. Nie wie, że jej ukochany nie ma czystych intencji i... szybko spotka go za to kara!„Ukochany z piekła rodem” to pierwsza powieść z serii kryminałów, których bohaterkami są Joanna, znana romansopisarska, i jej menedżerka Betty. Kolejną książką o ich przygodach będzie „Morderstwo na Korfu”.

Ukochany z piekła rodem od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nasze życie erotyczne jest ostatnio tak interesujące jak filmy Zanussiego. Raz na miesiąc pięć minut na misjonarza. Znam już każdy zaciek na suficie.
Nie będę udawać – to nie jest lektura ambitna. Nie ma tu bogatego tła: historycznego, społecznego czy jakiegokolwiek innego, nie ma tu pogłębionego rysu psychologicznego postaci, nie ma tu fascynującej fabuły. Świat przedstawiony w tej książce, jest jak świat z kolorowych magazynów, w których głównym tematem jest nowa fryzura piosenkarki i kryzys małżeński pary aktorów. Jaką to ma wartość – wiemy wszyscy, a jednak czytają to tysiące.
Ocena: 3/6
©Okiem Wariatki
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    No gdzieś tam w tyle głowy błyska Joanną Chmielewską. Ale niestety "Wszystko czerwone" to to nie jest. Ale już lubię autora za przyznanie się do inspiracji moją ukochaną autorką.

    Joanna (tu znowu + za imię) i Beata są z jednej strony roztargnione i nieogarnięte, z drugiej prywatne śledztwo nieźle im idzie (Joanna i Alicja?). Sympatyczne wariatki ????. Pan komisarz zupełnie do rzeczy, jakkolwiek wybieg z wyjaśnieniem czytelnikowi wątków sprawy przez opowiadanie ich mamusi przez telefon, średnio udany ????.
    Redakcja "Koktailu" jak pracownia architektoniczna we "Wszyscy jesteśmy podejrzani" (kolejny +).

    Miło się czytało, kilka parsknięć śmiechem było, lekkie, łatwe i lekko chmielewskie. Będę kontynuować (upolujebooka.pl czekam ???? na maila), zakładam, że w "Morderstwie na Korfu" mogę szukać śladów "Całego zdania nieboszczyka".

Warto zerknąć