ebook Dożywocie - audiobook
4.14 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 899)

Dożywocie - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Jakim cudem Konrad Romańczuk, pisarz poszukujący natchnienia i świętego spokoju, znalazł się w Lichotce? Tego nie wie nikt. Ale jedno jest pewne – los haniebnie z niego zadrwił... Pełna humoru opowieść o mocno nietypowej grupie bohaterów. Marta Kisiel została nominowana do Literackiej Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za powieść „Nomen Omen”.

Początkujący pisarz dziedziczy dom razem z zamieszkującymi go dożywotnikami. Wszystko mogłoby być pięknie, gdyby nie fakt, że w gotyckiej willi znajduje: naiwnego anioła, rozmiłowanego w gotowaniu morskiego potwora, widmo romantycznego poety, cztery utopce, kotkę o bardzo ostrych pazurach oraz dziwnego królika! Jeden człowiek nie podoła tej ferajnie – szaleństwo czai się za progiem!

Dożywocie - audiobook od Marta Kisiel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Alleluja!

    Czytałam "Dożywocie" już kiedyś. I tak samo jak kiedyś, tak i teraz, po powrocie do Lichotki, czytałam skręcając się i wyjąc ze śmiechu. Musiałam przerywać aby się uspokoić, wziąć oddech, wytrzeć oczy! No co ja poradzę że ten typ humoru trafia do mnie bez pudła.
    Sama nie wiem czy najbardziej kocham Licho, z jego bamboszkami i alergią na pierze, czy Krakersa, z apetycznymi wytworami, czy panicza Szczęsnego, z jego rozszalałą twórczością. Ale i utopce, i parszywy, różowy Rudolf Valentino, i Szymon Kusy budzą ciepłe uczucia. A! Wiem! Najbardziej uwielbiam odmianę czasowników w rodzaju nijakim! "Licho co zrobiłoś?" Cud, miód i orzeszki! W ogóle bogactwo słowne i słowotwórcze jest tu zachwycające. Zdania bywają tak wielokrotnie złożone, że ginę w dygresji w dygresji i to jest fantastyczne! Alleluja!

    Od jakiegoś czasu nie czytam książek po raz kolejny, bo po prostu "so many books, so little time". Ale specjalnie wróciłam do "Dożywocia" przed czytaniem dalszego ciągu. To naprawdę sama radocha!!! Alleluja!

Warto zerknąć