Dożywocie - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.95 / 5.00
liczba ocen e-booka: 2662
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.46 zł
24.65 zł
Pozostałe księgarnie
22.51 zł
Opis:

Absurdalna opowieść o osobliwej rodzinie, z którą nawet na zdjęciach nie wychodzi się najlepiej.

Konrad Romańczuk — z natury choleryk i frustrat, z natury zaś pisarz na etapie niespełnienia - w poszukiwaniu uderzeniowej dawki świętego spokoju ucieka z wielkiego miasta na jeszcze większe odludzie. Tam, w odziedziczonym po tajemniczym krewnym starym domu z gotycką wieżyczką, już czekają na niego dożywotni lokatorzy, jakich świat nie widział, przebierając nogami… i nie tylko. Anioł Stróż z uczuleniem na pierze. Widmo seryjnego samobójcy. Pradawny stwór z głębin odwiecznego zła. Różowy królik płci podstępnej. A wszystko to na głowie jednego człowieka na skraju obłędu.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Alleluja!

    Czytałam "Dożywocie" już kiedyś. I tak samo jak kiedyś, tak i teraz, po powrocie do Lichotki, czytałam skręcając się i wyjąc ze śmiechu. Musiałam przerywać aby się uspokoić, wziąć oddech, wytrzeć oczy! No co ja poradzę że ten typ humoru trafia do mnie bez pudła.
    Sama nie wiem czy najbardziej kocham Licho, z jego bamboszkami i alergią na pierze, czy Krakersa, z apetycznymi wytworami, czy panicza Szczęsnego, z jego rozszalałą twórczością. Ale i utopce, i parszywy, różowy Rudolf Valentino, i Szymon Kusy budzą ciepłe uczucia. A! Wiem! Najbardziej uwielbiam odmianę czasowników w rodzaju nijakim! "Licho co zrobiłoś?" Cud, miód i orzeszki! W ogóle bogactwo słowne i słowotwórcze jest tu zachwycające. Zdania bywają tak wielokrotnie złożone, że ginę w dygresji w dygresji i to jest fantastyczne! Alleluja!

    Od jakiegoś czasu nie czytam książek po raz kolejny, bo po prostu "so many books, so little time". Ale specjalnie wróciłam do "Dożywocia" przed czytaniem dalszego ciągu. To naprawdę sama radocha!!! Alleluja!

Inne proponowane
Warto zerknąć