ebook Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 10.96
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
10.96 zł Lub 9.86 zł
13.58 zł
15.90 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
11.16 zł
15.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wiersze niezastąpione dla rodziców przedszkolaków – początkujących i nieśmiałych, wielbicieli domowego ogniska, indywidualistów nielubiących porządków innych niż mamine. Oswajają dziecko z przedszkolem, pokazują je jako miejsce ciekawej zabawy i niewyczerpanych pomysłów – doskonała do czytania zarówno z maluchami, jak i bardziej doświadczonymi przedszkolakami. W sam raz na początek roku przedszkolnego!

W wesołych wierszach i krótkich opowiadaniach autorka pisze o przedszkolnym życiu. O maluchach i starszakach, znaczkach na workach z kapciami, tęsknocie za mamą, przedszkolnych atrakcjach, zabawie w piaskownicy, leżakowaniu, gimnastyce, rysowaniu, lepieniu plasteliny, podwieczorku, a nawet o przedszkolnym balu. A wszystko to pełne dobrego humoru, zaskakujących skojarzeń i radosnej dziecięcej wyobraźni. I jeśli nawet wśród tytułowych stu radości pojawią się dwa smutki – takie jak nuda czy grypa – szybko zostaną przegnane przez ciepły uśmiech, przytulenie i dowcip, który zwróci uwagę ku wesołym sprawom.

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki - audiobook od Agnieszka Frączek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć