ebook Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 11.90
14.79 złpremium: 9.54 zł Lub 9.54 zł
11.90 zł Lub 10.71 zł
13.58 zł
15.90 zł Lub 14.31 zł
12.40 zł
12.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Wiersze niezastąpione dla rodziców przedszkolaków – początkujących i nieśmiałych, wielbicieli domowego ogniska, indywidualistów nielubiących porządków innych niż mamine. Oswajają dziecko z przedszkolem, pokazują je jako miejsce ciekawej zabawy i niewyczerpanych pomysłów – doskonała do czytania zarówno z maluchami, jak i bardziej doświadczonymi przedszkolakami. W sam raz na początek roku przedszkolnego!

W wesołych wierszach i krótkich opowiadaniach autorka pisze o przedszkolnym życiu. O maluchach i starszakach, znaczkach na workach z kapciami, tęsknocie za mamą, przedszkolnych atrakcjach, zabawie w piaskownicy, leżakowaniu, gimnastyce, rysowaniu, lepieniu plasteliny, podwieczorku, a nawet o przedszkolnym balu. A wszystko to pełne dobrego humoru, zaskakujących skojarzeń i radosnej dziecięcej wyobraźni. I jeśli nawet wśród tytułowych stu radości pojawią się dwa smutki – takie jak nuda czy grypa – szybko zostaną przegnane przez ciepły uśmiech, przytulenie i dowcip, który zwróci uwagę ku wesołym sprawom.

Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki - audiobook od Agnieszka Frączek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć