ebook Popiół i kurz:  Opowieści ze świata Pomiędzy  - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1764)

Popiół i kurz: Opowieści ze świata Pomiędzy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 29.46
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
29.46 zł Lub 26.51 zł
-10% 29.66 zł Lub 26.69 zł
34.90 zł
34.90 zł
30.02 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Czasami coś idzie nie tak, jak powinno, i zamiast do nieba albo piekła trafiasz do krainy Pomiędzy. A nie jest to świat, w którym ktokolwiek chciałby się znaleźć...

Nie wiadomo, czy istnieją niebiosa. Nie wiadomo też, czy istnieje piekło. Jedyne, co jest pewne, to popiół i kurz zalegające piętro wyżej, niebo w upiornie czerwonym kolorze, z przewalającymi się po nim żółtymi i niebieskimi fraktalami. Tu każdy przedmiot, myśl, uczucie mają swoje Ka – odbicie świata materialnego. Tu pełzają myślokształty, zbierają się skeksy – demony nagłej śmierci. Tutaj przenika zło chcące zawładnąć Twoją duszą, gdy wędrujesz, nie zdając sobie sprawy, że już umarłeś.

W kolejnej swojej powieści uhonorowanej Nagrodą im. Janusza Zajdla Jarosław Grzędowicz przenosi nas do krainy Półsnu, znanej z opowiadania „Obol dla Lilith”. Do świata Pomiędzy i pod cierniowy krzyż, na którym wisi rozpięty mnich. To właśnie on poznał tajemnicę tego miejsca i musiał dla niej umrzeć. Pozostawił jednak swojemu przyjacielowi swoisty testament: sięgaj głęboko i znajduj odpowiedzi.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Kowalika.

Popiół i kurz: Opowieści ze świata Pomiędzy - audiobook od Jarosław Grzędowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć