ebook Dziedzictwo von Becków - audiobook
3.85 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1397)

Dziedzictwo von Becków - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 14.98 zł Lub 14.98 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
25.57 zł
29.95 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
19.64 zł
25.57 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Napisana z epickim rozmachem, trzymająca w napięciu saga rodzinna. Poruszająca opowieść o zawiłych losach polskiej nauczycielki i niemieckiego oficera SS oraz ich potomków.

Pełna dramatycznych momentów historia rozgrywa się na przestrzeni niemal osiemdziesięciu lat, przenosząc czytelnika z przedwojennego Wolnego Miasta Gdańska i pruskiej arystokratycznej posiadłości w Szlezwiku-Holsztynie do okupowanego Krakowa i Olkusza, powojennego Berlina Wschodniego i Warszawy, następnie do prowansalskiej wsi i Paryża lat sześćdziesiątych, by znaleźć finał w Polsce w czasach obecnych. Barwnie kreśląc postacie i umiejętnie dawkując tajemnice, autorka stworzyła wzruszającą opowieść o wybaczaniu, miłości, trudnych wyborach i dylematach moralnych, nienawiści, żądzy zemsty, chciwości i skomplikowanych relacjach rodzinnych.

„Gdy nazistowska nawała pustoszy Europę, jeden człowiek w mundurze SS ma odwagę okazać ludzkie uczucia. Cena, jaka przyjdzie mu za to zapłacić, jest bardzo wysoka. Miłość, namiętność i wielka historia XX wieku – Joanna Jax zabrała mnie w podróż, której długo nie zapomnę. Od czasów «Wichrów wojny» Hermana Wouka żadna powieść mnie tak nie poruszyła” – Adrianna Michalewska, granice.pl

„Powieść «Dziedzictwo…» to saga rodzinna rozgrywająca się na przestrzeni ponad osiemdziesięciu lat. Uzmysławia, że namiętność, zemsta, miłość, prawda i kłamstwo nie zmieniają się pod wpływem miejsca i czasu. Stopniowe odkrywanie przez autorkę tajemnic rodzinnych nawiązuje do stylu pisania Marii Nurowskiej” – Katarzyna Michałowska, redaktor naczelna „Płyń pod Prąd”

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Elżbiety Kijowskiej.

Dziedzictwo von Becków - audiobook od Joanna Jax możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć