Achaja Tom 3
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 10820) Ilość stron (szacowana): 261

Achaja Tom 3
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.25
Audiobook - najniższa cena: 23.32
wciąż za drogo?
23.56 złpremium: 15.71 zł Lub 15.71 zł
20.42 zł
22.25 zł Lub 20.03 zł
26.18 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
-5% 20.68 zł
20.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Cesarstwo Luan atakowane jest przez królestwo Troy i armię niewielkiego Arkach. Wydawałoby się, że z oddziałami tego ostatniego rozprawi się bardzo szybko. Nikt w Luan nie sądzi, że cokolwiek może zachwiać potęgą Tradycji i Zakonu. Nikt oprócz tych, którzy już przeszli na stronę Biafry i Zaana…

Achaja sądzi, że odnalazła swoje miejsce. Ale Biafra ma wobec niej inne plany: jej ręka, ręka księżniczki Arkach i Troy, stanie się kartą przetargową w politycznej grze z Zakonem, cesarstwem i księciem Orionem.

Stary świat legł w gruzach. Jaki będzie nowy?

Achaja Tom 3 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nowi zdrajcy, skurwiele i złodzieje muszą zastąpić starych zdrajców, skurwieli i złodziei. Tak oto kończy się świat.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Trylogia o Achai nie jest złym cyklem. Są to książki całkiem ciekawe i spójnie napisane - jeżeli miałabym oceniać całość. Dwie pierwsze części czytałam z zaciekawieniem. Niestety podczas czytania trzeciego tomu sytuacja się odwróciła - może przesyt stylistyką i tematem, a może po prostu autorowi coś w tej części się posypało. Tak na prawdę - na 100% - podobał mi się tylko epilog.

 • Awatar

  seria warta przeczytania, uwaga bardzo wciąga

 • Awatar

  Książka napisana jakby autor za wszelką cenę chciał skończyć jak najszybciej. Dobra historia tak mizernie zakończona, że aż żal przeczytanych - odsłuchanych poprzednich części.Jestem bardzo zawiedziony sposobem w jaki autor się pożegnał z bohaterami.Takie końcowe streszczenie ich dalszych losów to już w ogóle dla mnie żart z czytelników.Niestety :(

 • Awatar

  Tom trzeci stanowi bardzo dobre zwieńczenie trylogii. Tutaj w przeciwieństwie do dwóch pierwszych do głosu "pełną gębą" dochodzi wielka polityka. Odnośnie "kontrowersyjnego" epilogu - moim zdanie jest znakomity.

 • Awatar

  Kiedy zakończyłem lekturę drugiego tomu „Achai”, nie miałem już złudzeń, że kolejny i chyba na szczęście ostatni tom przygód księżniczki Achai i reszty bohaterów cyklu czytelniczego Andrzeja Ziemiańskiego będzie dawał przyjemność ze obioru. Jak się okazało, moje przypuszczenia były jak najbardziej słuszne i czytanie tej części trylogii bardzo mnie zmęczyło. Wydawać się może, że dzieło przerosło autora i zabrakło mu pomysłów na jego prowadzenie oraz zakończenie. Andrzej Ziemiański wielokrotnie silił się na stworzenie dobrego wrażenia, nadrabiając humorem. Marne jednak to zakusy, gdyż humor ten nie zasługuje nawet na lekkie drgnięcie twarzy, chyba że w grymasie bólu. Niebywale cieszę się, że zakończyłem już tę przygodę i oceniając teraz wszystko pod kątem całej trylogii, mogę stwierdzić, że cały cykl wypada przeciętnie. Chciałoby się aby podniesiona pierwszym tomem poprzeczka była cały czas unoszona do góry. Jednak ona tylko cały czas opada i opada, zalegając w końcu na samej ziemi.
  Nigdy nie przyjdzie mi do głowy sięgnąć kolejny raz po te książki, a jakąkolwiek kontynuację przygód Achai będę omijał szerokim łukiem. Niesmak pozostanie na całe życie.

Warto zerknąć