ebook Bruliony Profesora T. - audiobook
2.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 19)

Bruliony Profesora T. - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.38
Audiobook - polecana oferta: 14.76
wciąż za drogo?
18.55 złpremium: 11.97 zł Lub 11.97 zł
14.76 zł 20% rabatu
15.96 zł Lub 14.36 zł
17.03 zł
19.95 zł Lub 17.96 zł
14.33 zł
Inne proponowane

Sensacyjna powieść wybitnego powieściopisarza i publicysty, w której tragiczna przeszłość miesza się z teraźniejszością, a wątek historyczny przeplata z kryminalnym i miłosnym.

„Bruliony Profesora T.” to powieść, której akcja rozgrywa się na dwóch planach czasowych. Jeden ukazuje tragiczne wydarzenia rewolucji październikowej i zanurzone w nich środowisko rosyjskich literatów, artystów i polityków. Na drugim zaś obserwujemy panoramę współczesnej Warszawy. Tytułowy bohater – profesor z Indianapolis zafascynowany postacią Gorkiego – przyjeżdża do Polski, aby wygłosić cykl wykładów na jednej z warszawskich uczelni. Zamierza napisać książkę o znanym powszechnie konflikcie rosyjskiego literata z przywódcą rewolucji. Pracę naukową musi jednak pogodzić z nagłym uczuciem do pięknej Matyldy. W Polsce spotka go jednak o wiele więcej niespodzianek...Książka Józefa Hena to doskonałe połączenie wątku historycznego, kryminalnego i miłosnego. Tworzą one zaskakującą fabułę, której w interpretacji znanego lektora Ksawerego Jana Jasieńskiego słucha się znakomicie.

Bruliony Profesora T. - audiobook od Józef Hen możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć