ebook Polactwo - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2249)

Polactwo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.11
Audiobook - polecana oferta: 15.96
wciąż za drogo?
18.55 złpremium: 11.97 zł Lub 11.97 zł
-19% 15.96 zł Lub 14.36 zł
17.03 zł
19.95 zł
14.83 zł
17.03 zł
Inne proponowane

Co się stało z Polakami po upadku komunizmu? Jaka choroba opanowała ich umysły? Gdzie się podział ich honor? Te i inne pytania stawia w swej książce jeden z naczelnych komentatorów współczesności.

Rafał A. Ziemkiewicz po „Viagrze mać” i „Frajerach” przedstawia polskiemu czytelnikowi kolejną kontrowersyjną książkę. „Polactwo” to żywa, odważna publicystyka, która podejmuje próbę wyjaśnienia zjawisk politycznych, gospodarczych i społecznych zachodzących w Polsce na przestrzeni kilkunastu minionych lat XXI w.Autor nie oszczędza żadnej orientacji politycznej, ostro i dosadnie formułuje tezy dotyczące najnowszej historii Polski. Nie pozostawia suchej nitki ani na politykach, ani na swoich rodakach...ani nawet na narodowych wieszczach, których nazywa mitomanami i genialnie rymującymi wariatami. Czy ktoś jest w stanie wybronić się spod nawału tak poważnych zarzutów?Niniejszy esej jest wyjątkową pozycją wśród książek czytanych. Interpretacji tekstu dokonał bowiem sam autor.

Polactwo - audiobook od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć