Polactwo - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2197)

Polactwo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.42
Audiobook - najniższa cena: 35.02
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.02 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
39.07 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co się stało z Polakami po upadku komunizmu? Jaka choroba opanowała ich umysły? Gdzie się podział ich honor? Te i inne pytania stawia w swej książce jeden z naczelnych komentatorów współczesności.

Rafał A. Ziemkiewicz po „Viagrze mać” i „Frajerach” przedstawia polskiemu czytelnikowi kolejną kontrowersyjną książkę. „Polactwo” to żywa, odważna publicystyka, która podejmuje próbę wyjaśnienia zjawisk politycznych, gospodarczych i społecznych zachodzących w Polsce na przestrzeni kilkunastu minionych lat XXI w.Autor nie oszczędza żadnej orientacji politycznej, ostro i dosadnie formułuje tezy dotyczące najnowszej historii Polski. Nie pozostawia suchej nitki ani na politykach, ani na swoich rodakach...ani nawet na narodowych wieszczach, których nazywa mitomanami i genialnie rymującymi wariatami. Czy ktoś jest w stanie wybronić się spod nawału tak poważnych zarzutów?Niniejszy esej jest wyjątkową pozycją wśród książek czytanych. Interpretacji tekstu dokonał bowiem sam autor.

Polactwo od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć