ebook Achaja Tom 2
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 12284) Ilość stron (szacowana): 409

Achaja Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 26.86
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
-26% 21.85 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
26.34 zł
26.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Andrzej Ziemiański chciał stworzyć łatwo i szybko się czytającą fantastyczną powieść przygodową. Cel ten udało się mu osiągnąć. Pod względem tempa fabuły "Achaja" jest literaturą akcji najwyższej klasy Jacek Dukaj Achaja była kiedyś księżniczką potężnego Królestwa Troy. Zdążyła jednak już o tym zapomnieć... Ucieka. Z piętnem niewolnicy i tatuażem dziewki z domu publicznego... Czy istnieje na świecie miejsce, gdzie będzie mogła normalnie żyć? A jeśli istnieje, czy ironicznie uśmiechnięty los nie włoży jej na głowę... książęcych ozdób? A nagrodą za zwycięstwo jest kolejna niebezpieczna wyprawa. Zakon ma nowe zadanie: zemścić się na Zaanie i Siriusie. Trzeba ostrzec księcia Oriona, że w łożu jego syna sypia oszust... Zacząłem czytać i… wpadłem. Książka wciągnęła mnie tak bardzo, że parę razy odrywałem się od niej o czwartej nad ranem zgrzytając zębami ze złości na myśl, że nie opłaca już się iść spać i że jutro czeka ukochana uczelnia... Jakub Janusz, Valkiria Andrzej Ziemiański świetnie operuje słowem. Doskonale konstruuje dialogi. Opisuje wyimaginowaną przecież rzeczywistość jakby była realna, jakby widział wszystkie zawarte w książce wydarzenia i tylko je nam relacjonował. Maciej Dzierżek, Poltergeist

Achaja Tom 2 od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
To, czego tak bardzo się boicie, tkwi w was samych.
Jak się pieprzy, to się pieprzy. Na całego! Nigdy się nie pieprzy w życiu na pół. Albo na trzy czwarte. Zawsze na całość.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Podpisuję się pod komentarzem pana Tomka obiema rękami.
  Pan Ziemiański "pojechał" ze swymi fantazjami ciut za daleko. Nie bardzo chce mi się brnąć dalej w te "przygody".

 • Awatar

  seria warta przeczytania, uwaga bardzo wciąga

 • Awatar

  Drugi tom "Achai" utrzymuje wysoki poziom pierwszego. Książkę pochłonęłam w dwa dni. Zgadzam się z zarzutem, że momentami Autora lekko poniosła fantazja, ale w końcu to fantasy ;).

 • Awatar

  Z fascynacji w przeciętność. Tak w krótki sposób można określić moje odczucia po zakończeniu drugiego tomu trylogii zatytułowanej „Achaja”. Andrzej Ziemiański, kontynuując opowieść o księżniczce, skrybie i czarodzieju, hołduje wyznaniu, że im więcej wulgaryzmów i przemocy, tym szersze zainteresowanie lekturą. Po mimo szybkiego tempa akcji, wiele razy otwierałem oczy ze zdumienia, gdyż opisywane przygody były tak nieprawdopodobne, że aż nienaturalne. Można by rzec, że to przecież literatura fantasy i wszystko zdarzyć się może, jednak nie lubię, gdy ktoś usiłuje mi wcisnąć ciemnotę aż poza granice bólu. Razić też mogą częste opisy kobiecych wdzięków i scen erotycznych, które wychodzą autorowi w sztuczny i dość seksistowski sposób. Gdyby więc porównywać tom pierwszy z tomem drugim, można śmiało stwierdzić, że autor nie obronił się i nie udało mu się wciągnąć mnie w swój świat w taki sposób, jak było to przy okazji wcześniejszej lektury. Jestem przekonany, że Andrzej Ziemiański miał dobry pomysł, zabrakło tylko wizji na jego wykonanie. Pewne tak już z rozpędu przeczytam tom trzeci, jednak przybierał się pewnie będę do niego jak pies do jeża.

Warto zerknąć