ebook Mistrz i Małgorzata - audiobook
4.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 186896)

Mistrz i Małgorzata - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.39
Audiobook - polecana oferta: 29.53
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
39.90 zł
27.93 zł
27.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Mistrz i Małgorzata to powieść, nad którą autor – Michaił Bułhakow pracował przez dwanaście lat. To satyryczna, wyjątkowa, nigdy nie tracąca na wartości i wielopłaszczyznowa powieść o państwie totalitarnym. Jeśli tylko zdecydujesz się w nią zagłębić, pozostanie z Tobą już na zawsze, i kiedy tylko zdecydujesz się do niej wrócić, za każdym razem odkryjesz ją nowo.

Prawdopodobnie każdy z nas zetknął się z Mistrzem i Małgorzatą pierwszy raz w szkole średniej. Już wtedy wielu doceniło jej wielowątkową akcję, wspaniałych, nietuzinkowych i zdawać by się mogło, pochodzących z fantastycznego świata bohaterów. Dla innych jawiła się jako powieść o niepowtarzalnym klimacie, oferująca bogactwo słowa. Po latach, odkrywana na nowo, oferuje ciągle nowe treści i doznania z nich wynikające.

Dzięki audiobookowi Mistrz i Małgorzata, który należy do kanonu światowej literaty,  wkroczysz do niezwykłego świata, w którym spotkasz niepowtarzalnych bohaterów. Przygoda w której będziesz uczestniczył, stanie się jedną z najważniejszych w Twoim życiu. Być może Ty także uznasz Mistrza i Małgorzatę za najważniejszą książkę na świecie?

O audiobooku Mistrz i Małgorzata blogerzy napisali:

Czytając Mistrza i Małgorzatę trzeba się uwolnić od racjonalności. Umysł, na te kilka chwil spędzonych z książką, musi być lekki. W zamian, otrzymujemy szeroki wachlarz emocji. Nawet szatan wydaje się tutaj rozsądny i miły w obejściu. A jeżeli z nim można się jakoś dogadać, to nie pozostaje w zasadzie nic, czego można by się w życiu lub po śmierci, obawiać. Satysfakcjonująca. Przyjemna. Literatura naprawdę wysokich lotów. – Ewelina Struzik – Wiedziennik

To nie jest kolejna nudna książka z trudnym językiem, długimi opisami czy sztampowym tematem. Zapewniam, że to pozytywnie zakręcona powieść, która wciąga od razu, nietuzinkowa wśród lektur, ale i wśród literatury światowej. Warto po nią sięgnąć. – Sandra Popławska – Bohater Fikcyjny

Audioobok może być dostępny w różnych wersjach lektorskich, w wykonaniu Adama Ferencego lub Krzysztofa Gosztyły.

Mistrz i Małgorzata - audiobook od Michaił Bułhakow możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Fantastyczna powieść w audio.

Warto zerknąć