Mistrz i Małgorzata - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.32 / 5.00
liczba ocen e-booka: 186716
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.90 złpremium: 23.94 zł
35.86 zł
39.90 zł
39.90 zł
Pozostałe księgarnie
35.91 zł
39.90 zł
Opis:

Mistrz i Małgorzata to powieść, nad którą autor – Michaił Bułhakow pracował przez dwanaście lat. To satyryczna, wyjątkowa, nigdy nie tracąca na wartości i wielopłaszczyznowa powieść o państwie totalitarnym. Jeśli tylko zdecydujesz się w nią zagłębić, pozostanie z Tobą już na zawsze, i kiedy tylko zdecydujesz się do niej wrócić, za każdym razem odkryjesz ją nowo.

Prawdopodobnie każdy z nas zetknął się z Mistrzem i Małgorzatą pierwszy raz w szkole średniej. Już wtedy wielu doceniło jej wielowątkową akcję, wspaniałych, nietuzinkowych i zdawać by się mogło, pochodzących z fantastycznego świata bohaterów. Dla innych jawiła się jako powieść o niepowtarzalnym klimacie, oferująca bogactwo słowa. Po latach, odkrywana na nowo, oferuje ciągle nowe treści i doznania z nich wynikające.

Dzięki audiobookowi Mistrz i Małgorzata, który należy do kanonu światowej literaty,  wkroczysz do niezwykłego świata, w którym spotkasz niepowtarzalnych bohaterów. Przygoda w której będziesz uczestniczył, stanie się jedną z najważniejszych w Twoim życiu. Być może Ty także uznasz Mistrza i Małgorzatę za najważniejszą książkę na świecie?

Rekomendacje:

Czytając Mistrza i Małgorzatę trzeba się uwolnić od racjonalności. Umysł, na te kilka chwil spędzonych z książką, musi być lekki. W zamian, otrzymujemy szeroki wachlarz emocji. Nawet szatan wydaje się tutaj rozsądny i miły w obejściu. A jeżeli z nim można się jakoś dogadać, to nie pozostaje w zasadzie nic, czego można by się w życiu lub po śmierci, obawiać. Satysfakcjonująca. Przyjemna. Literatura naprawdę wysokich lotów. – Ewelina Struzik – Wiedziennik

To nie jest kolejna nudna książka z trudnym językiem, długimi opisami czy sztampowym tematem. Zapewniam, że to pozytywnie zakręcona powieść, która wciąga od razu, nietuzinkowa wśród lektur, ale i wśród literatury światowej. Warto po nią sięgnąć. – Sandra Popławska – Bohater Fikcyjny

Audiooboka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji wspaniałego aktora - Adama Ferencego. 

Mistrz i Małgorzata - audiobook od Michaił Bułhakow możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Fantastyczna powieść w audio.

Inne proponowane
Warto zerknąć