ebook 61 godzin
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 48226) Ilość stron (szacowana): 672

61 godzin
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
-16% 19.90 zł
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
19.80 zł
23.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Jack Reacher ma 61 godzin – i ani minuty dłużej – aby uratować bardzo cenną starszą panią.

W Bolton, miasteczku w Dakocie Południowej, mieszka miła starsza pani, która ma być świadkiem koronnym w procesie przeciwko przywódcy gangu motocyklowego handlującego amfetaminą. Jeśli ma zeznawać przed sądem, musi przeżyć. A do tego będzie potrzebowała pomocy. Tymczasem policja nie wie, w co włożyć ręce. Pilnować pobliskiego więzienia, gdzie przetrzymywany jest oskarżony, czy świadka, którego ktoś na pewno będzie próbował uciszyć. Ktoś z miejscowych albo ktoś z zewnątrz.

Jak Jack Reacher jadący autobusem, który trzydzieści kilometrów od Bolton wpada w poślizg…. Tylko że on nie jest płatnym zabójcą, jak początkowo podejrzewają miejscowi stróże prawa. Reacher, ostatni sprawiedliwy, po prostu nie lubi ludzi czyhających na życie starszych pań. Ale żeby uratować właśnie tę, musi się dowiedzieć kilku rzeczy. Na przykład, jaką tajemnicę skrywa pobliska opuszczona baza wojskowa. Ma na to 61 godzin. I ani minuty do stracenia.

61 godzin od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Szybkie i łatwe rozwiązanie poważnego problemu jest zbyt piękne, aby było prawdziwe.
Licz na najlepsze, szykuj się na najgorsze.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć