ebook Farma lalek - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1375)

Farma lalek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.53
Audiobook - najniższa cena: 16.45
16.45 zł Lub 14.81 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
20.93 zł
23.62 zł
25.41 zł
Inne proponowane

Druga część cyklu z komisarzem MORTKĄ. Mrożący krew w żyłach kryminał. Komisarz Mortka tym razem będzie ścigał sprawcę makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się zetknął.

Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to zaledwie początek. Stare uranowe sztolnie kryją wiele innych tajemnic. Dla komisarza Jakuba Mortki praca w Krotowicach miała być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.

„W napisanej z rozmachem «Farmie lalek» Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji” – Piotr Bratkowski

Farma lalek - audiobook od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć