Farma lalek - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.83 / 5.00
liczba ocen e-booka: 1248
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-19% 23.92 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
14.95 zł
19.44 zł
25.02 zł
26.91 zł
Opis:

Druga część cyklu z komisarzem MORTKĄ. Mrożący krew w żyłach kryminał. Komisarz Mortka tym razem będzie ścigał sprawcę makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się zetknął.

Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to zaledwie początek. Stare uranowe sztolnie kryją wiele innych tajemnic. Dla komisarza Jakuba Mortki praca w Krotowicach miała być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.

„W napisanej z rozmachem «Farmie lalek» Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji” – Piotr Bratkowski

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć