59 sekund. Pomyśl chwilę, zmień wiele
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.83 / 5.00
liczba ocen: 5904
Ilość stron (szacowana): 305
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.90 złpremium: 16.14 zł
19.77 zł
22.87 zł
22.87 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
-11% 20.18 zł
24.21 zł
24.50 zł
25.55 zł
26.90 zł
26.90 zł
Opis:

Co mają ze sobą wspólnego seks i sport? Jakie są korzyści z napisania mowy pogrzebowej... dla samego siebie? Te pozornie dziwne pytania mogą zaprowadzić nas do zadziwiających wniosków!

„59 sekund” to książka, dzięki której poznamy przebieg wielu fascynujących eksperymentów psychologicznych, których wyniki pomagają poruszać się w gąszczu kluczowych życiowych decyzji i unikać przy tym szkodliwych, rozpowszechnionych stereotypów.

„«59 sekund» to fantastyczna, zabawna, mądra i także bardzo pożyteczna książka. (A 59 sekund, poświęcone na przeczytanie powyższego tekstu, to dobry wstęp do jej lektury...)
Nie jesteśmy tak racjonalnymi stworzeniami, jak mogłoby nam się wydawać – za pomocą szybkich i skutecznych technik łatwo nas przekonać do różnych rzeczy. Uważaj na ludzi, stosujących zasadę «To jeszcze nie wszystko», oferujących z góry rozmaite zniżki i okazje, byś tylko rozstał się ze swoimi pieniędzmi”.
Fragment publikacji

„Richard Wiseman proponuje szybkie, choć dość dziwne techniki, które w ciągu kilku minut pomagają ludziom osiągać cel i spełniać własne ambicje”.

„The Mail on Sunday”

„To poradnik, ale inny niż wszystkie: prawie cały opiera się na wynikach opisanych przez autora fascynujących badań”.

„The New Scientist”

CYTATY:
Ludzie, którzy radzą sobie ze stresem dzięki poczuciu humoru, mają niezwykle sprawny system odpornościowy; prawdopodobieństwo, że dostaną zawału albo wylewu spada u nich o 40 procent; są mniej wrażliwi na ból podczas zabiegów dentystycznych oraz żyją o cztery i pół roku dłużej, niż przewiduje statystyka.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    świetna książka

  • Awatar

    Muszę przyznać, że e-book mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Spodziewałem się mało mięska, a tutaj wyszło kilka fajnych rzeczy opartych na potwierdzonych badaniach.

Inne proponowane
Warto zerknąć