ebook Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci - audioboo
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci - audioboo
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.32
19.90 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
-23% 15.32 zł Lub 13.79 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
16.92 zł
17.91 zł
Inne proponowane

Dwadzieścia pomysłowych, skrzących się humorem historyjek wyjaśniających najbardziej popularne stereotypy, obiegowe opinie i powszechne poglądy. Dla dociekliwych i ciekawych świata.

Czy liczba kropek zdradza wiek biedronki? A dżdżownice lubią deszcz? Keczup wymyślono w Ameryce? Ziemia jest regularną kulą? A w Kosmosie panuje idealna pustka? Tak się powszechnie sądzi, ale czy to prawda? Ależ skąd! Okazuje się, że to wcale nieprawda.
Borys i Marek znajdują rannego kruka i zanoszą go do weterynarza. Tam dowiadują się, jak należy postępować z pisklętami. Weterynarz tłumaczy im również, że wbrew obiegowej opinii kruki są bardzo troskliwymi rodzicami.
Paulina i jej przyjaciółki bawią się w piratów i urządzają fascynujące wyścigi na tratwach. Ale – ojej! zapomniały o fladze z trupią czaszką. Przecież każdy szanujący się statek piracki musi mieć taką flagę – a może to nieprawda?
Niezwykle interesujące historyjki wyjaśniają i prostują najbardziej popularne stereotypy, obiegowe opinie i powszechne poglądy, bawiąc i dostarczając dociekliwym czytelnikom solidnej porcji frapującej wiedzy.

Czy słonie boją się myszy? Historyjki dla ciekawskich dzieci - audioboo od Christian Dreller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć