ebook Perswazje - audiobook
4.14 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 548853)

Perswazje - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.55
Audiobook - polecana oferta: 13.01
15.72 złpremium: 10.14 zł Lub 10.14 zł
-29% 11.83 zł
-60% 11.96 zł
13.01 zł Lub 11.71 zł
14.37 zł
13.15 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak trwała może być młodzieńcza miłość? Czy osiem lat rozłąki zdoła osłabić dawne uczucie?

Anna Elliot propozycję zaręczyn otrzymuje już w wieku dziewiętnastu lat. Ulega jednak perswazjom serdecznej przyjaciółki i nieprzychylnej narzeczonemu rodziny i nie wychodzi za drogiego jej sercu Wentwortha. Zrozpaczony kapitan wyrusza na morze i kto wie, czy zdecyduje się powrócić, by wystawiając na szwank swoją dumę, zabiegać o rękę tej samej damy, która raz sprawiła mu już zawód? Oczywiście, ta relacja między niedoszłymi kochankami pozostaje pod stałym nadzorem lokalnej społeczności. Aby przekazać sobie jakąkolwiek wiadomość zmuszeni są grać w żywym teatrze, rzucać ukradkowe spojrzenia i walczyć o intymność. Anna uczy się oddzielać opinie innych od własnych i podejmować decyzje samodzielnie. Pytanie jednak, czy nie jest już na to za późno? „Nigdy wcześniej Jane

Austen nie stworzyła takiego emocjonalnego napięcia między dwójką głównych bohaterów i nie odważyła się na tak silne wyznania”. Konkurencyjna powieść do „Dumy i uprzedzenia” czy zdecydowanie inna historia, o dojrzalszej, długo wyczekiwanej miłości? Intrygujący romans i doskonały opis angielskiej szlachty XIX wieku. Powieść została kilkukrotnie zekranizowana i co jakiś czas powraca w nowej filmowej adaptacji.

Audiobook dostepny w różnych wersjach lektorskich, w interpretacji Kamila Kubotha lub Magdaleny Kocur.

Perswazje - audiobook od Jane Austen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć