ebook Bóg Imperator Diuny - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 52126)

Bóg Imperator Diuny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.87
Audiobook - najniższa cena: 34.72
wciąż za drogo?
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.72 zł Lub 31.25 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
38.90 zł
39.90 zł
34.92 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Czwarty tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”! Syn legendarnego Muad’Diba staje w obliczu najbardziej diabolicznego spisku w historii. Spisku, który może doprowadzić nawet do śmierci Boga...
 
Pokonawszy Alię i podporządkowawszy sobie ród Corrinów, Leto II objął rządy w Imperium i wprowadził je na swój Złoty Szlak. Trzy i pół tysiąca lat narzuconego spokoju zmieniło niewiele. Bene Gesserit, Tleilaxanie, Ixanie i Gildia Kosmiczna – trzymani w ryzach groźbą odcięcia dostaw melanżu – gotowi są zrobić wszystko, by w końcu pozbyć się człowieka-czerwia.

„Dlaczego idę tą ulicą? – zastanawiał się. Nim postawił to pytanie, znał już odpowiedź. «To ta kobieta, ta Irti. Jaka jest ta, która zdołała ściągnąć mnie do Gojgoi?»
Róg zasłony w oknie po prawej uniósł się i Idaho zobaczył twarz chłopca z placu. A potem zasłona odsunęła się, ukazując stojącą za nią kobietę. Idaho patrzył oniemiały na jej twarz, zamarłszy w pół kroku. To była twarz z jego najskrytszych snów – owalna, z przenikliwymi ciemnymi oczami i pełnymi, zmysłowymi ustami.
– Jessika – szepnął.
– Co powiedziałeś? – spytała Siona
Idaho nie był w stanie odpowiedzieć. To była twarz Jessiki zmartwychwstała z przeszłości, którą miał za na zawsze utraconą, genetyczny kaprys, matka Muad’Diba wskrzeszona w nowym ciele.
Kobieta zaciągnęła zasłonę, pozostawiając w jego umyśle powidok, który – czego był pewien – nigdy nie zniknie. Była starsza od Jessiki, która dzieliła z nim niebezpieczeństwa na Diunie – miała zmarszczki w kącikach ust i oczu, ciało odrobinę pełniejsze… «Bardziej matczyne» – powiedział sobie. A potem pomyślał: «Czy jej kiedyś powiedziałem… kogo przypomina?»” – fragment powieści

Bóg Imperator Diuny - audiobook od Frank Herbert możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć