ebook Wielka Magia - audiobook
3.37 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 580)

Wielka Magia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.98
Audiobook - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
22.74 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł
31.03 zł
31.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik autorki bestsellerowego „Jedz, módl się, kochaj”.Pokazuje wszystkim, którym brakuje pewności siebie, by podążyć za swoim powołaniem, jak przezwyciężyć obawy i urzeczywistniać marzenia.

Jeśli pragniesz napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji – Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości.Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conference, który dała Elizabeth Gilbert, obejrzało do tej pory na YouTubie ponad 11,5 mln osób.„Wielka Magia” to według „USA Today” i „Vanity Fair” najgorętsza książkowa premiera tej jesieni.

„Gilbert odziera z tajemnicy proces tworzenia, opisuje praktyki wielkich twórców i pokazuje nam, jak czerpać natchnienie z codzienności” – „Harper's Bazar”

„W swoim poradniku «twórczej samopomocy» Gilbert przekazuje nam intymny wgląd w pracę pisarki światowej sławy, nie pomijając takich jej aspektów, jak paraliżujący lęk czy frustracja, czym zachęca resztę z nas do nieco odważniejszego kroczenia przez świat” – „Elle”

„Gilbert to empatyczny i inspirujący coach dla wszystkich, którzy pragną więcej od życia” – „Library Journal”„Szczerość, wdzięk i ciepłe poczucie humoru cechujące pisarstwo i spostrzeżenia Gilbert z pewnością przemówią do szerokiej publiczności (...). Niesamowicie inspirująca” – „Kirkus”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pauliny Holtz.

Wielka Magia - audiobook od Elizabeth Gilbert możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć