ebook Przejęcie - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 931)

Przejęcie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.47
Audiobook - najniższa cena: 14.05
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-31% 19.82 zł Lub 17.84 zł
19.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
14.05 zł
21.24 zł
Inne proponowane
Dynamiczna, pełna napięcia powieść z komisarzem Jakubem Mortką w roli głównej. Wojciech Chmielarz po raz kolejny potwierdza, że jest jednym z najlepszych autorów kryminałów młodego pokolenia.

Środek upalnego lata, Kolumbia. Grupa Polaków wybranych do reklamy Coca-Coli spędza wakacje życia w luksusowym hotelu nad oceanem. Ale kiedy beztroscy turyści dostaną od Kolumbijczyków propozycję nie do odrzucenia, raj zmieni się w piekło. I nie wszyscy wrócą z tej podróży…
Sobota nad ranem, w Warszawie wstaje świt. Słychać śpiew ptaków i szum rzeki. Z mostu Gdańskiego zwisa ciało mężczyzny – rozpruty brzuch, ręce skrępowane na plecach, a w dłoni orzeszek ziemny. W skorupce…

„Pióro Chmielarza sprawia, że chciałoby się wypić z komisarzem Jakubem Mortką parę kieliszków, porozmawiać o tym i owym. Na przykład o talentach jego twórcy. Świetne! Proszę o następny tom” – Michał Komar.

Przejęcie - audiobook od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    nie wiem jak to się czyta, ale słucha słabo
    moim zdaniem lektor nadinterpretowuje lub interpretuje nieadekwatnie do sytuacji, aż się chce wylączyć :-(

Warto zerknąć