ebook Rozważna czy romantyczna?
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 236)

Rozważna czy romantyczna?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.94
wciąż za drogo?
25.30 złpremium: 16.32 zł Lub 16.32 zł
20.94 zł Lub 18.85 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
20.93 zł
21.49 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Poruszająca opowieść o determinacji w dążeniu do szczęścia, które nie zawsze zależy od naszej woli.

Po wielu latach Natalia, redaktorka jednego z gdańskich wydawnictw, mama małego Krzysia zaczyna wreszcie układać sobie życie. Wszystko wskazuje na to, że u boku ukochanego Bruna. 

Kiedy przygotowuje się na ważne spotkanie z Brunem dzwoni Andrzej, mężczyzna również ważny w jej życiu. W czasie gdy mówieni mężczyźni wyraźnie się spóźniają, niedaleko domu Natalii dochodzi do groźnego wypadku, w którym ginie kierowca sportowego auta. Wszystko wskazuje na to, że to może być Bruno albo Andrzej…

Czy los ponownie odwróci się od Natalii, czy też uchroni ją od kolejnych nieszczęść?

Anna Karpińska (ur. 1959) – ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę zajmującą się szkoleniami i wdrażaniem systemów jakości. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci, synową, zięcia i – od niedawna – wnuka. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: „Nie żałuję niczego (…). Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów”.

Rozważna czy romantyczna? od Anna Karpińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka godna polecenia,świetne babskie pisarstwo.Emocjonująca historia i fajne powiązanie z inną powieścią Pani Karpińskiej,mianowicie z Chorwacką przystanią.Gorąco polecam.

Warto zerknąć