ebook Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 706)

Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.68
Audiobook - najniższa cena: 19.68
wciąż za drogo?
19.68 zł Lub 17.71 zł
24.00 zł
19.73 zł
21.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pragniesz, aby Twoje dziecko było asertywne i znało własną wartość. Chcesz stworzyć z dzieckiem relację opartą na wzajemnym zaufaniu oraz szacunku. Sięgnij po książkę autorstwa Jaspera Julla zatytułowaną "Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci". Teraz publikacja dostępna jest w wersji e-book. Chrońmy drzewa, czytajmy e-booki.

Autor przekazuje Czytelnikom teksty, które oczekują szacunku dla dziecka. Dzieci to przyszłość, dziecko to mały człowiek, którego należy szanować.

Autor w bardzo przystępny, ale jednocześnie rzeczowy sposób przedstawia mechanizmy zachowań małych dzieci.

Po książkę warto sięgać wielokrotnie. To wiedza, która nie ulega przedawnieniu. Jasper Jull propaguje bliskość z dziećmi i tworzenie relacji opartych na wzajemnym szacunku oraz rozumieniu własnych postępowań i emocji, a nie tylko wychowanie na zasadzie rozkazów. Kar i nagród.

Jasper Jull to duński terapeuta i pedagog. Autor jest europejskim autorytetem w dziedzinie wychowania dzieci. Bogate doświadczenia oraz nowe spojrzenie na proces wychowania zaowocowały licznymi, doskonałymi publikacjami.

Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci od Jesper Juul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ludzie, którzy lubią mówić TAK, rzadko akceptują, kiedy ktoś mówi do nich NIE.
Każdy, kto nie chce, żeby jego uczucia, myśli, czyny i decyzje były ignorowane, musi przejąć za nie osobistą odpowiedzialność.
Człowiek niepotrafiący zadbać o własne granice, jest jak ogród bez ogrodzenia, z którego każdy może korzystać, kiedy tylko mu się podoba.
Najlepszym prezentem. jaki rodzice mogą dać dziecku, jest świadomość, że myślą, to co mówią, i mówią, to co myślą.
Miłość to nie to samo co obsługa.
Język miłości nie powinien być ani pozytywny, ani negatywny - tylko osobisty.
Kiedy gaśnie spontaniczna radość z dawania i brania, znikają również miłość i wzajemne zaufanie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Krótka książeczka unaoczniająca rodzicom, jak ważne jest, by przekaz kierowany do dzieci był przede wszystkim szczery i osobisty. Niby wszyscy już słyszeli o różnicy między komunikatach typu "ja", a "ty", i dlaczego w codziennej komunikacji powinniśmy starać się używać raczej tych pierwszych, ale jakoś w odniesieniu do dzieci często się o tej zasadzie zapomina. Juul zwraca również uwagę na to, jak ważne jest stawianie i przestrzeganie granic, nie tylko dzieci, ale także - a może przede wszystkim - swoich własnych.

Warto zerknąć