ebook Turniej w Gorlanie
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 5583)

Turniej w Gorlanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.11
Audiobook - najniższa cena: 32.99
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
22.00 zł
24.00 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
37.90 zł
21.11 zł
22.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prequel z udziałem jednego z naszych ulubionych Zwiadowców - Halta!

Halt i Crowley odkrywają, że ambitny baron Morgarath przeniknął poprzez swoich szpiegów w szeregi zwiadowców. Obaj wyruszają więc na północ, by znaleźć Księcia Duncana i zdobyć królewski nakaz, dzięki któremu powstrzymają Morgaratha zanim będzie za późno. Osłabiając Zwiadowców, najpotężniejszą siłę wspierającą króla, Morgarath planuje zagarnąć tron. Gdy Halt i Crowley docierają do Gorlanu, odkrywają, jak bliski sukcesu jest baron. Ma on plan, by skompromitować księcia i oddalić go od ojca. W tym samym czasie podstępnie starał się zdobyć zaufanie i podziw Rady Baronów i wspomóc realizację swego planu. Jeśli młodzi zwiadowcy mają zapobiec dalszym nadużyciom, będą musieli wstąpić na niebezpieczną ścieżkę, która doprowadzi ich do corocznego turnieju w Gorlanie. Tam rozegra się seria zajadłych pojedynków. Cała historia rozgrywa się w czasach, kiedy Will nie był jeszcze uczniem Halta, ale opowiedziane w niej wydarzenia znajdą swój finał w „Ruinach Gorlanu” i „Płonącym moście”.

Turniej w Gorlanie od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Spostrzegawczość może ocalić życie.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pochłonęłam w jeden dzień. Fakt, trochę już za młodzieżowa dla mnie, w końcu w tym roku kończę 30, ale... wartości jakimi kierują się bohaterowie są ponadczasowe, zabawne dialogi, wartka akcja, fajni bohaterowie. Mam nadzieję, że już niedługo całą serię pokochają moje dzieci :) Tak jak i ja :)

Warto zerknąć