ebook Turniej w Gorlanie
4.34 / 5.00 (liczba ocen: 5358)

Turniej w Gorlanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.40
32.00 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
32.00 zł
22.40 zł
22.40 zł
23.04 zł
26.86 zł
27.20 zł
28.48 zł
32.00 zł
Inne proponowane

Prequel z udziałem jednego z naszych ulubionych Zwiadowców - Halta!

Halt i Crowley odkrywają, że ambitny baron Morgarath przeniknął poprzez swoich szpiegów w szeregi zwiadowców. Obaj wyruszają więc na północ, by znaleźć Księcia Duncana i zdobyć królewski nakaz, dzięki któremu powstrzymają Morgaratha zanim będzie za późno. Osłabiając Zwiadowców, najpotężniejszą siłę wspierającą króla, Morgarath planuje zagarnąć tron. Gdy Halt i Crowley docierają do Gorlanu, odkrywają, jak bliski sukcesu jest baron. Ma on plan, by skompromitować księcia i oddalić go od ojca. W tym samym czasie podstępnie starał się zdobyć zaufanie i podziw Rady Baronów i wspomóc realizację swego planu. Jeśli młodzi zwiadowcy mają zapobiec dalszym nadużyciom, będą musieli wstąpić na niebezpieczną ścieżkę, która doprowadzi ich do corocznego turnieju w Gorlanie. Tam rozegra się seria zajadłych pojedynków. Cała historia rozgrywa się w czasach, kiedy Will nie był jeszcze uczniem Halta, ale opowiedziane w niej wydarzenia znajdą swój finał w „Ruinach Gorlanu” i „Płonącym moście”.

Turniej w Gorlanie od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Spostrzegawczość może ocalić życie.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pochłonęłam w jeden dzień. Fakt, trochę już za młodzieżowa dla mnie, w końcu w tym roku kończę 30, ale... wartości jakimi kierują się bohaterowie są ponadczasowe, zabawne dialogi, wartka akcja, fajni bohaterowie. Mam nadzieję, że już niedługo całą serię pokochają moje dzieci :) Tak jak i ja :)

Warto zerknąć