ebook Moje dziecko doprowadza mnie do szału
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 36)

Moje dziecko doprowadza mnie do szału
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.18
wciąż za drogo?
18.18 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
19.92 zł
20.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jak poskromić małego złośnika?

Zastanawiasz się, dlaczego dziecko potrafi cię zezłościć tak bardzo, że masz ochotę krzyknąć lub trzasnąć drzwiami? Czy masz wrażenie, że Twoja pociecha do perfekcji opanowała metodę doprowadzania cię do szału? Nie jesteś bezradny! Z pomocą przychodzi znakomita francuska psychoterapeutka, Isabelle Filliozat.

Jeśli chcesz wiedzieć:

- co powoduje u dziecka napad złości?

- co zrobić, gdy dziecko rzuca rzeczy, gdzie popadnie?

- jak rozpoznać przyczyny stresu dziecka?

- czy tiki mogą być niebezpieczne?

…ten poradnik jest właśnie dla Ciebie! Poznaj lepiej swoje dziecko i dowiedz się, w jaki sposób regularne napełnianie dziecięcego „zbiornika miłości” zmienia rodzinne relacje na lepsze.

„Bycie rodzicem to nie bułka z masłem” – twierdzi Isabelle Filliozat. I ma sto procent racji! Spróbujmy dokładnie przeczytać tę profesjonalnie i przejrzyście napisaną książkę – instrukcję obsługi małego człowieka, a następnie krok po kroku realizujmy zalecenia autorki. Życzę powodzenia!

Ewa Chotomska – Ciotka Klotka z Tik-Taka , trochę pisarka, trochę tekściarka, mama, babcia i ciocia ponad tysiąca Fasolek

„Moje dziecko doprowadza mnie do szału” to absolutny must have każdego świadomego rodzica. Pozwala zrozumieć dziecko, obrazowo konfrontując jego uczucia z najczęstszymi rodzicielskimi reakcjami na jego zachowanie. Wyraźna struktura poradnika pozwala szybko odnaleźć interesujące nas kwestie w sytuacjach podbramkowych. A że takie wystąpią, możemy być pewni! Isabelle Filliozat ma tego pełną świadomość i dlatego daje nam nowoczesne narzędzie w zmaganiach z trudnymi momentami rodzicielstwa. Ożywcze i budujące.

dr n. med. Alicja Kost - naukowiec, blogerka i... mama dwójki dzieci, które czasem doprowadzają ją do szału.

Moje dziecko doprowadza mnie do szału od Isabelle Filliozat możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetna pozycja dla rodziców, którzy naprawdę chcą rozumieć swoje dziecko, jego potrzeby, jego i swoje własne reakcje. Izabelle Filliozat w przystępny sposób tłumaczy, jakie procesy zachodzą w mózgu dziecka w określonym wieku, w różnych sytuacjach, ale też jakie deficyty my sami możemy odczuwać na skutek doświadczeń z własnego dzieciństwa. Co za tym idzie, pokazuje jak możemy pracować nad sobą, nad reakcjami dziecka i naszymi relacjami z nim. Daje bardzo konkretne przykłady trudnych sytuacji i rady, jak możemy się w nich zachować, a czego lepiej unikać.
    Polecam, bo to bardzo wartościowa lektura. Czytania w całości od razu jednak nie polecam - zachęcam do lektury etapami, w miarę osiągania przez dziecko określonego wieku i kolejnych etapów rozwoju.

Warto zerknąć