ebook Mój agent Masa
3.26 / 5.00 (liczba ocen: 406)

Mój agent Masa

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Poznaliście wersję Masy, teraz poznacie prawdę!

Piotr Wróbel, jeden z najsłynniejszych polskich gliniarzy, ujawnia, jak pozyskał najcenniejszego agenta w świecie gangsterskim, Jarosława Sokołowskiego, pseudonim Masa, i tłumaczy, dlaczego jego informator nigdy nie powinien dostać statusu świadka koronnego. Nie może bowiem być koronnym człowiek, który kierował własną grupą przestępczą, wydawał polecenia i egzekwował ich wykonanie. Czy Masa kłamał? I jak przekonał śledczych, że zasługuje na darowanie mu kar za czyny, które popełnił? To opowieść o Masie, który donosił na kumpli, ale też i o innym byłym gangsterze, który doniósł na Masę.

Mój agent Masa od Piotr Pytlakowski, Piotr Wróbel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ksiazka opisuje w jaki sposob policjant pozyskal Mase do wspolpracy i jak ona wygladala. Dowiemy sie o najslynniejszym swiadku koronnym z nieco innej perspektywy - nie tylko jego wlasnej, ktora to jest najpopularniejsza, ale rowniez z perspektywy policjanta ktory zostal (przypuszczalnie) nieslusznie pomowiony przez Mase.
    Lektura obowiazkowa dla ludzi lubiacych tematyke mafii pruszkowskiej.

Warto zerknąć