ebook Rewolucja energetyczna. Ale po co?
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 90)

Rewolucja energetyczna. Ale po co?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 33.50
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
PakietyMedyczne#PakietyMedyczne
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.50 zł Lub 30.15 zł
35.91 zł Lub 32.32 zł
39.90 zł
33.92 zł
35.89 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Książki o systemie energetycznym, zasobach i środowisku w większości dzielą się na dwie kategorie: tak fachowe i trudne, że nikt poza jajogłowymi ekspertami nie jest w stanie przez nie przebrnąć, oraz nadmiernie uproszczone i tym samym niedające prawdziwego zrozumienia tematu.

Rewolucja energetyczna to dogłębna analiza sytuacji energetycznej świata i Polski podana w przystępnej formie. Jest tu wszystko to, co zwykle kojarzy nam się nie z pozycjami analitycznymi, lecz powieściami sensacyjnymi. Na horyzoncie majaczy zagrożenie, a im bliżej mu się przyglądamy, tym bardziej okazuje się realne i przerażające. Są dzierżące władzę „czarne charaktery” działające dla własnych korzyści, sprzecznych z interesem ogółu. Na scenie pojawiają się też jednak nowe siły, próbujące powstrzymać katastrofę. Czy pokonają piętrzące się przed nimi przeszkody i uratują świat?

Opowieść jest tym bardziej przejmująca, że nie jest fikcją, a stawką są losy świata, w którym żyjemy. Jeśli nie zmienimy obecnego kursu, zapłacimy wysoką cenę. Z drugiej strony Rewolucja energetyczna daje spójną wizję nie tylko lepszej przyszłości energetycznej, ale też społecznej, gospodarczej i środowiskowej. Wybierzmy mądrze.

Ta książka jest drogowskazem, mobilizującym do działania, jakby od tego zależała przyszłość świata. Bo zależy.

Rewolucja energetyczna. Ale po co? od Marcin Popkiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Rzetelny opis sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Analiza tego, dokąd prawdopodobnie zmierzamy jako ludzkość. Alarmistyczna, ale bez panikarstwa. Autor wyraźnie zakreśla perspektywy i opisuje, co zrobić, aby uratować cywilizację. Pokazuje też, czy skutkować będzie bierność. Moim zdaniem lektura obowiązkowa nie tylko dla ludzi zainteresowanych tematem (zawodowo czy osobiście), ale dosłownie wszystkich, bo opisywane problemy wszystkich nas dotyczą i będą dotyczyć w coraz większym stopniu.

Warto zerknąć