ebook Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 769)

Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.15
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
24.15 zł Lub 21.74 zł
29.00 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
24.15 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Felix, Net i Nika dorastają, co nie oznacza, że znów nie wpadną w wielkie tarapaty. A kłopoty tej trójki to zawsze początek emocjonującej przygody! I tym razem będzie się działo! Wakacyjny Londyn to świetne miejsce na przygodę, lecz jeśli pojadą tam Felix, Net i Nika, a dołączy do nich Laura... Jak zwykle u Kosika – będzie się działo! Gang elegantów, Net za ladą hotelowej recepcji, londyńskie szczury, pewien pies rasy corgi, agent Mamrot i... kłopoty z Niką. W wakacyjną prozę życia bohaterów wedrze się technologiczna moc sztucznej inteligencji i biologiczna potęga nastoletnich hormonów. Bo to książka dla współczesnych nastolatków – będzie trochę strasznie i niebezpiecznie, czasem poważnie, a najczęściej... bardzo śmiesznie.

Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Warto zwrócić uwagę na wątek powrotu głównego schwarzcharaktera serii.

  • Awatar

    Kolejna świetna część z serii FNiN !!! Książka jak zwykle ciekawa i bardzo humorystyczna (zwłaszcza net ) przez co nie moglem oderwac sie od jej czytania . Polecam każdemu fanowi sci-fi / fantasy i z niecierpliwością czekam na kolejne dzieło autora :) .

Warto zerknąć