ebook Kościany Galeon
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 2502)

Kościany Galeon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 6 miesiącach
E-book - najniższa cena: 22.30
Audiobook - najniższa cena: 29.67
33.68 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
-6% 22.30 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
27.92 zł
28.29 zł
28.63 zł
30.50 zł
35.92 zł
Inne proponowane

Czy inkwizytor może zawrzeć przymierze z księciem piekieł? Czy demony potrafią modlić się do Boga? Najdłuższa i najbardziej mroczna z opowieści o Mordimerze Madderdinie łącząca cały cykl w całość.

Oto on, inkwizytor i Sługa Boży, człowiek głębokiej wiary. Minęło 1500 lat, od kiedy Jezus zszedł z krzyża, utopił we krwi Jerozolimę i podbił Rzym. Światem rządzą inkwizytorzy.
Inkwizytor Mordimer Madderdin zostaje nakłoniony, by w poszukiwaniu zaginionego bogacza, wyruszyć w daleki rejs na północ od Szkocji. Nieoczekiwanie w czasie tej podróży zdarzą się gorsze wypadki niż sztorm, atak piratów czy napaść morskich potworów. Na horyzoncie zjawi się coś, co zagraża życiu i duszy każdego chrześcijanina…

Kościany Galeon od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wielka wiedza lub wielka władza przekazana ludziom o nikłych umysłach może jedynie wyrządzić wielkie zło. Zarówno im samym, jak i tym, którzy mają nieszczęście znajdować się obok nich.
Każdy koniec drogi jest w rzeczywistości początkiem nowej podróży.
W każdym porcie zdarza się aż za często, że idziesz pofiglować z portową dziwką, a budzisz się wydupczony przez stado marynarzy.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świetna pozycja z Cyklu Inkwizytorskiego. Jest Mortimer, są demony, stoły opływające w pyszności i piękne kobiety. W tym jednym tomie zawarte są pomysły jakby na trzy tomy. Otwiera on też drogę ku przyszłości Sługi Bożego. Wspominane są też Mroczne Wieki, o których dowiedziałbym się z chęcią dużo więcej. Szkode troszkę, że autor zapomina o Czarnej Księdze ukrytej w Mederdinie, na którą powinny polować demony :).

  • Awatar

    Niby wszystko fajnie ale jakoś do początków (młot na czarownice;miecz aniołów i sługa boży) się nie umywa. z każdym kolejnym z serii "ja, inkwizytor..." mam to nieodparte wrażenie że to tak już bez żaru dla kaski a szkoda, choć i tak kupuję i czytam chociaż nie z tym dreszczykiem co kiedyś.

Warto zerknąć