ebook Kościany Galeon
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 2790)

Kościany Galeon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.59
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
24.59 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
28.63 zł Lub 25.77 zł
33.68 zł
23.90 zł
28.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czy inkwizytor może zawrzeć przymierze z księciem piekieł? Czy demony potrafią modlić się do Boga? Najdłuższa i najbardziej mroczna z opowieści o Mordimerze Madderdinie łącząca cały cykl w całość.

Oto on, inkwizytor i Sługa Boży, człowiek głębokiej wiary. Minęło 1500 lat, od kiedy Jezus zszedł z krzyża, utopił we krwi Jerozolimę i podbił Rzym. Światem rządzą inkwizytorzy.
Inkwizytor Mordimer Madderdin zostaje nakłoniony, by w poszukiwaniu zaginionego bogacza, wyruszyć w daleki rejs na północ od Szkocji. Nieoczekiwanie w czasie tej podróży zdarzą się gorsze wypadki niż sztorm, atak piratów czy napaść morskich potworów. Na horyzoncie zjawi się coś, co zagraża życiu i duszy każdego chrześcijanina…

Kościany Galeon od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wielka wiedza lub wielka władza przekazana ludziom o nikłych umysłach może jedynie wyrządzić wielkie zło. Zarówno im samym, jak i tym, którzy mają nieszczęście znajdować się obok nich.
Każdy koniec drogi jest w rzeczywistości początkiem nowej podróży.
W każdym porcie zdarza się aż za często, że idziesz pofiglować z portową dziwką, a budzisz się wydupczony przez stado marynarzy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetna pozycja z Cyklu Inkwizytorskiego. Jest Mortimer, są demony, stoły opływające w pyszności i piękne kobiety. W tym jednym tomie zawarte są pomysły jakby na trzy tomy. Otwiera on też drogę ku przyszłości Sługi Bożego. Wspominane są też Mroczne Wieki, o których dowiedziałbym się z chęcią dużo więcej. Szkode troszkę, że autor zapomina o Czarnej Księdze ukrytej w Mederdinie, na którą powinny polować demony :).

  • Awatar

    Niby wszystko fajnie ale jakoś do początków (młot na czarownice;miecz aniołów i sługa boży) się nie umywa. z każdym kolejnym z serii "ja, inkwizytor..." mam to nieodparte wrażenie że to tak już bez żaru dla kaski a szkoda, choć i tak kupuję i czytam chociaż nie z tym dreszczykiem co kiedyś.

Warto zerknąć