Ja, Inkwizytor. Kościany Galeon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.38 / 5.00
liczba ocen: 1352
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.28 zł
29.45 zł
35.92 zł
35.92 zł
Pozostałe księgarnie
35.92 zł
28.74 zł
29.81 zł
32.33 zł
32.33 zł
32.50 zł
35.92 zł
35.92 zł
Opis:

OTO ON, INKWIZYTOR I SŁUGA BOŻY

CZŁOWIEK GŁĘBOKIEJ WIARY

Odkryj świat, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań.

Piętnaście wieków od zdobycia Rzymu przez Armię Jezusa, światem rządzą inkwizytorzy. Jednym z nich jest Mordimer Madderdin, człowiek fanatycznie oddany swej profesji, a przy tym cynik i idealista w jednym, pełen duchowej pasji miłośnik płci pięknej oraz gorliwy chrześcijanin serdecznie gardzący klerem.

Los rzuca inkwizytora daleko na północ od Szkocji, aż na zimne, deszczowe i wiecznie skryte we mgle Farskie Wyspy. Tam Mordimer Madderdin, nieoczekiwanie staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, jaki mógł przytrafić się chrześcijaninowi.

CYTATY:
- Mistrzu Madderdin , powiedzcie mi, z łaski swojej, co ma wspólnego wielka miłość z porządnym chędożeniem?
W każdym porcie zdarza się aż za często, że idziesz pofiglować z portową dziwką, a budzisz się wydupczony przez stado marynarzy.
..brzydule są jak osiołki. Bardzo przyjemnie się na nich jeździ, ale jednak trochę wstyd pokazać je przyjaciołom..
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świetna pozycja z Cyklu Inkwizytorskiego. Jest Mortimer, są demony, stoły opływające w pyszności i piękne kobiety. W tym jednym tomie zawarte są pomysły jakby na trzy tomy. Otwiera on też drogę ku przyszłości Sługi Bożego. Wspominane są też Mroczne Wieki, o których dowiedziałbym się z chęcią dużo więcej. Szkode troszkę, że autor zapomina o Czarnej Księdze ukrytej w Mederdinie, na którą powinny polować demony :).

  • Awatar

    Niby wszystko fajnie ale jakoś do początków (młot na czarownice;miecz aniołów i sługa boży) się nie umywa. z każdym kolejnym z serii "ja, inkwizytor..." mam to nieodparte wrażenie że to tak już bez żaru dla kaski a szkoda, choć i tak kupuję i czytam chociaż nie z tym dreszczykiem co kiedyś.

Inne proponowane
Warto zerknąć