Ja, Inkwizytor. Kościany Galeon
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.42 / 5.00
liczba ocen: 2301
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
35.92 złpremium: 21.55 zł
30.17 zł
30.53 zł
30.53 zł
35.92 zł
Pozostałe księgarnie
19.76 zł
30.05 zł
30.53 zł
30.53 zł
31.97 zł
35.92 zł
35.92 zł
Opis:

Czy inkwizytor może zawrzeć przymierze z księciem piekieł? Czy demony potrafią modlić się do Boga? Najdłuższa i najbardziej mroczna z opowieści o Mordimerze Madderdinie łącząca cały cykl w całość.

Oto on, inkwizytor i Sługa Boży, człowiek głębokiej wiary. Minęło 1500 lat, od kiedy Jezus zszedł z krzyża, utopił we krwi Jerozolimę i podbił Rzym. Światem rządzą inkwizytorzy.
Inkwizytor Mordimer Madderdin zostaje nakłoniony, by w poszukiwaniu zaginionego bogacza, wyruszyć w daleki rejs na północ od Szkocji. Nieoczekiwanie w czasie tej podróży zdarzą się gorsze wypadki niż sztorm, atak piratów czy napaść morskich potworów. Na horyzoncie zjawi się coś, co zagraża życiu i duszy każdego chrześcijanina…

Ja, Inkwizytor. Kościany Galeon od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
CYTATY:
Wielka wiedza lub wielka władza przekazana ludziom o nikłych umysłach może jedynie wyrządzić wielkie zło. Zarówno im samym, jak i tym, którzy mają nieszczęście znajdować się obok nich.
Każdy koniec drogi jest w rzeczywistości początkiem nowej podróży.
W każdym porcie zdarza się aż za często, że idziesz pofiglować z portową dziwką, a budzisz się wydupczony przez stado marynarzy.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świetna pozycja z Cyklu Inkwizytorskiego. Jest Mortimer, są demony, stoły opływające w pyszności i piękne kobiety. W tym jednym tomie zawarte są pomysły jakby na trzy tomy. Otwiera on też drogę ku przyszłości Sługi Bożego. Wspominane są też Mroczne Wieki, o których dowiedziałbym się z chęcią dużo więcej. Szkode troszkę, że autor zapomina o Czarnej Księdze ukrytej w Mederdinie, na którą powinny polować demony :).

  • Awatar

    Niby wszystko fajnie ale jakoś do początków (młot na czarownice;miecz aniołów i sługa boży) się nie umywa. z każdym kolejnym z serii "ja, inkwizytor..." mam to nieodparte wrażenie że to tak już bez żaru dla kaski a szkoda, choć i tak kupuję i czytam chociaż nie z tym dreszczykiem co kiedyś.

Inne proponowane
Warto zerknąć