ebook Wigilia Wszystkich Świętych
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 1652)

Wigilia Wszystkich Świętych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.09
wciąż za drogo?
19.44 złpremium: 12.54 zł Lub 12.54 zł
16.09 zł Lub 14.48 zł
19.44 zł Lub 17.50 zł
20.90 zł
20.90 zł
16.24 zł
16.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rumiana i okrągła Joyce ginie utopiona w wiadrze z wodą i jabłkami na Halloween. Dziecko zginęło podczas niewinnej zabawy, bo powiedziało, że kiedyś widziało morderstwo.

Wezwany na pomoc przez świadka tragedii Herkules Poirot ma więc do rozwiązania sprawę morderstwa sprzed kilku dni... i kilku morderstw sprzed paru lat. W powieści unosi się duch tytułowego święta, a analiza ludzkich charakterów budzi gęsią skórkę.

Wigilia Wszystkich Świętych od Agatha Christie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przeszłość jest matką teraźniejszości.
Błądzić jest rzeczą ludzką, ale błąd ludzki jest niczym w porównaniu z tym, co potrafi komputer.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Myślałam, że przeczytałam już wszystkie książki o śledztwach Poirota a tu taka niespodzianka. Jak zwykle mamy morderstwo i detektyw Poirot musi znaleźć mordercę. Wzywa go na pomoc Adriana Oliver, która tym razem zniechęci się do jabłek chyba na dobre. Tu także sprawdza się zasada, że jak ktoś zabił raz zabije ponownie. Komu tym razem zagrozi dochodzenie Poirota? Wszyscy wyglądają tak niewinnie, że trudno uwierzyć, że ktoś mógł zabić dziecko.
    Książkę czyta się bardzo dobrze i jedynym minusem jest ... wrażenie, że gdzieś to już było. Niestety po przeczytaniu tak wielu książek Christie w każdej kolejnej odnajduję fragmenty pomysłów z poprzednich.

Warto zerknąć