ebook Czas żelaza
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 756)

Czas żelaza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 25.26
wciąż za drogo?
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
-11% 25.26 zł Lub 22.73 zł
33.68 zł
33.68 zł Lub 30.31 zł
33.68 zł
28.62 zł
29.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Dug Fokarz to skończony pechowiec, wciąż staje po stronie niewłaściwych osób i co gorsza nie umie wyciągnąć z tego wniosków, ale nikt nie rodzi się legendą... Legendę wykuwa przeznaczenie.

Dug Fokarz zmierza na południe, aby zaciągnąć się do armii króla Zadara. Przeszkadza mu w tym jednak nieustanne ratowanie z opresji niewłaściwych ludzi.
Dug znalazł się więc po złej stronie barykady względem wielotysięcznej armii, do której chciał dołączyć, a to dopiero początek jego kłopotów...

„Powieść Watsona jest krwawa i nieprzyzwoita – pełno tu morderczej walki i rubasznego humoru, od czasu do czasu błyśnie iskierka magii. Fakty historyczne przeplatają się ze swobodą twórczą autora, mamy więc do czynienia z oldschoolową epicką opowieścią spod znaku magii i miecza, okraszoną subtelnymi odwołaniami do współczesności, które czynią z niej łakomy kąsek nie tylko dla miłośników gatunku!” – „Publisher’s Weekly”

„Czy przeczytałbym część drugą? A czy foka lubi pływać? Dajcie mi młot, nalejcie piwa i, na bogów, niech ktoś skoczy do księgarni!” – SF Crowsnest

Czas żelaza od Angus Watson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Atakowanie nienawiścią jest jak chlapanie w przeciwnika zaczerpniętym gołymi rękami roztopionym żelazem, miast z korzystanie z narzędzi i wykucie sobie miecza.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć