Przesilenie
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 270)

Przesilenie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Trzeci tom prequelowego cyklu rozgrywającego się sto lat przed wydarzeniami ukazanymi w „Grze Endera”. Kto okaże się ostatnią deską ratunku dla ginącej ludzkości? Najważniejsze wydarzenia rozgrywają się na orbicie Ziemi – ludzie wchodzą do wnętrza obcego statku bazy, a potem walczą wszystkimi dostępnymi pojazdami kosmicznymi z lądownikami wracającymi do statku. Świat zaczyna się powoli jednoczyć w walce z Formidami.W Chinach giną dziesiątki milionów ludzi, zagazowywanych przez Formidów. Mazer Rackham i członkowie międzynarodowego Policyjnego Oddziału Polowego szukają sposobu na wyprodukowanie antidotum, a wolny górnik Victor Delgado przenika do wnętrza obcego statku znajdującego się na orbicie okołoziemskiej. Żeby opanować statek bazę i położyć kres wojnie, będzie potrzebował wsparcia małego oddziału szturmowego wysoko wykwalifikowanych żołnierzy. Tą ostatnią deską ratunku dla ginącej ludzkości może być Mazer Rackham i jego koledzy z POP-u.

Przesilenie od Orson Scott Card, Aaron Johnston możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami trzeba zaufać ludziom na tyle, by pozwolić im odnieść sukces, i kochać ich na tyle, by pozwolić im odnieść porażkę.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Trylogię czyta się bardzo dobrze, dzięki wciągającej akcji i ciekawym postaciom. Elementu zaskoczenia nie ma, jeśli ktoś czytał „Grę Endera”. Wiemy jak się to skończy i jak się skończyć musi. Są w powieści lepsze i gorsze momenty, jest wiele ciekawych spostrzeżeń socjologicznych i psychologicznych, choć nie wszystko przekonuje. Jest to dobra literatura rozrywkowa. Jeśli nie będziemy szukać w niej genialnych teorii z sagi o Enderze, to nie będziemy rozczarowani.
    (więcej: http://recenzja.info/ksiazka/zanim-ender-uratowal-ziemie/)

Warto zerknąć