ebook Garść pierników, szczypta miłości
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 1259)

Garść pierników, szczypta miłości
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 12.90
12.90 zł
24.09 złpremium: 15.54 zł Lub 15.54 zł
24.53 zł Lub 22.08 zł
20.03 zł
20.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Rozgrzej się herbatą z miodem… czujesz, jak pachną pomarańcze i goździki? Hanna to nowoczesna kobieta, która poświęca wszystko budowaniu kariery. Zraniona przed laty, postanawia, że już nigdy więcej się nie zakocha. Miłość to dla niej staromodny przeżytek, a relacje z mężczyznami opiera na przelotnych romansach. Do czasu. Wiktor to człowiek sukcesu, który szturmem wdziera się w życie Hanki. Kobieta wkrótce przekonuje się, że jest nie tylko przystojny i czarujący, ale także troskliwy i opiekuńczy. Kiedy Hanka ulega rodzinnej atmosferze przy wspólnym wypiekaniu pierników, coraz trudniej jej poprzestać na niezobowiązującej relacji. Jakby tego było mało, popada w konflikt ze swoją przełożoną, której mąż jest jej dawnym ukochanym. Czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia? „Garść pierników, szczypta miłości” to doskonały przepis na zimową opowieść o poszukiwaniu szczęścia. Spróbujesz?

Garść pierników, szczypta miłości od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  www.rozdzial5.blogspot.com

  Boże Narodzenie - bardzo aktualny temat, prawda? Właśnie z powodu zbliżających się Świąt jakiś czas temu postanowiłam rozpocząć lekturę "Garści pierników, szczypty miłości". Sięgając właśnie po tę książkę nie pomyliłam się - pozwoliłam mi odczuwać świąteczny klimat jeszcze bardziej niż wszechobecne ozdoby, kolędy i Mikołaje w reklamach telewizyjnych.

  Hania jest niezależną kobietą, relacje z mężczyznami ogranicza do krótkotrwałych romansów i stara piąć się po szczeblach kariery, co nieustannie utrudnia jej szefowa. Przeprowadzając jeden z wywiadów poznaje Wiktora - bogatego prezesa znanej firmy, który nie robi na niej dobrego wrażenia.

  Już sama okładka sugeruje powieść pełną ciepła. Czy tak jest? Zapewniam, że tak! Z tego powodu polecam książkę nie tylko na okres okołoświąteczny, ale także na każdy zły dzień. Natalia Sońska potrafi poprawić humor i wnieść nadzieję, że jeszcze będzie dobrze. Optymiści z pewnością również znajdą tu coś dla siebie i spędzą miłe chwile w trakcie lektury.

  Książka pozwala odczuwać emocje tak jak bohaterowie. Niejednokrotnie chciałam wraz z Hanią nakrzyczeć na szefową, a także udzielał mi się jej miłosny mętlik w głowie. Przy okazji mogłam zajrzeć do dziennikarskiego i modowego światka

  Może ta powieść nie jest literackim dziełem, niektóre wydarzenia są dość schematyczne i przewidywalne, ale przecież większość książek nie jest idealna. Można przecież wymienić także wiele jej dobrych stron - szansa na wielokrotne roześmianie się w głos, wyczuwalna świąteczna atmosfera pełna magii, no i bohaterowie, których chciałoby się mieć wokół siebie (a może zasiąść z nimi przy wigilijnym stole? ;)) - Temperament głównej bohaterki i niekiedy wyciągane błędnie wnioski niejednokrotnie powodowały uśmiech na mojej twarzy, a przyjaciółka Hani - Kinga wraz z jej oddaniem jest postacią przeuroczą!

  Gorąco polecam "Garść pierników, szczyptę miłości", mimo że Boże Narodzenie już prawie za nami, a Pani Natalii życzę kolejnych tak klimatycznych powieści. Muszę przyznać, że czytając kilka dni temu atmosfera była dla mnie bardziej świąteczna niż w czasie Wigilii.

Warto zerknąć