ebook Garść pierników, szczypta miłości
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 1259)

Garść pierników, szczypta miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 20.72
25.90 złpremium: 15.54 zł Lub 15.54 zł
20.72 zł Lub 18.65 zł
24.53 zł Lub 22.08 zł
25.90 zł
19.63 zł
19.94 zł
22.02 zł
22.02 zł
22.82 zł
23.31 zł
23.50 zł
25.90 zł
25.90 zł
Inne proponowane

Rozgrzej się herbatą z miodem… czujesz, jak pachną pomarańcze i goździki? Hanna to nowoczesna kobieta, która poświęca wszystko budowaniu kariery. Zraniona przed laty, postanawia, że już nigdy więcej się nie zakocha. Miłość to dla niej staromodny przeżytek, a relacje z mężczyznami opiera na przelotnych romansach. Do czasu. Wiktor to człowiek sukcesu, który szturmem wdziera się w życie Hanki. Kobieta wkrótce przekonuje się, że jest nie tylko przystojny i czarujący, ale także troskliwy i opiekuńczy. Kiedy Hanka ulega rodzinnej atmosferze przy wspólnym wypiekaniu pierników, coraz trudniej jej poprzestać na niezobowiązującej relacji. Jakby tego było mało, popada w konflikt ze swoją przełożoną, której mąż jest jej dawnym ukochanym. Czy przeszłość stanie na drodze do szczęścia? „Garść pierników, szczypta miłości” to doskonały przepis na zimową opowieść o poszukiwaniu szczęścia. Spróbujesz?

Garść pierników, szczypta miłości od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  www.rozdzial5.blogspot.com

  Boże Narodzenie - bardzo aktualny temat, prawda? Właśnie z powodu zbliżających się Świąt jakiś czas temu postanowiłam rozpocząć lekturę "Garści pierników, szczypty miłości". Sięgając właśnie po tę książkę nie pomyliłam się - pozwoliłam mi odczuwać świąteczny klimat jeszcze bardziej niż wszechobecne ozdoby, kolędy i Mikołaje w reklamach telewizyjnych.

  Hania jest niezależną kobietą, relacje z mężczyznami ogranicza do krótkotrwałych romansów i stara piąć się po szczeblach kariery, co nieustannie utrudnia jej szefowa. Przeprowadzając jeden z wywiadów poznaje Wiktora - bogatego prezesa znanej firmy, który nie robi na niej dobrego wrażenia.

  Już sama okładka sugeruje powieść pełną ciepła. Czy tak jest? Zapewniam, że tak! Z tego powodu polecam książkę nie tylko na okres okołoświąteczny, ale także na każdy zły dzień. Natalia Sońska potrafi poprawić humor i wnieść nadzieję, że jeszcze będzie dobrze. Optymiści z pewnością również znajdą tu coś dla siebie i spędzą miłe chwile w trakcie lektury.

  Książka pozwala odczuwać emocje tak jak bohaterowie. Niejednokrotnie chciałam wraz z Hanią nakrzyczeć na szefową, a także udzielał mi się jej miłosny mętlik w głowie. Przy okazji mogłam zajrzeć do dziennikarskiego i modowego światka

  Może ta powieść nie jest literackim dziełem, niektóre wydarzenia są dość schematyczne i przewidywalne, ale przecież większość książek nie jest idealna. Można przecież wymienić także wiele jej dobrych stron - szansa na wielokrotne roześmianie się w głos, wyczuwalna świąteczna atmosfera pełna magii, no i bohaterowie, których chciałoby się mieć wokół siebie (a może zasiąść z nimi przy wigilijnym stole? ;)) - Temperament głównej bohaterki i niekiedy wyciągane błędnie wnioski niejednokrotnie powodowały uśmiech na mojej twarzy, a przyjaciółka Hani - Kinga wraz z jej oddaniem jest postacią przeuroczą!

  Gorąco polecam "Garść pierników, szczyptę miłości", mimo że Boże Narodzenie już prawie za nami, a Pani Natalii życzę kolejnych tak klimatycznych powieści. Muszę przyznać, że czytając kilka dni temu atmosfera była dla mnie bardziej świąteczna niż w czasie Wigilii.

Warto zerknąć