ebook Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 664)

Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Znany amerykański chirurg, autor bestsellera „Śmiertelni”, opowiada o najciekawszych, najbardziej dramatycznych i zapadających w pamięć zdarzeniach ze swojej pracy.

Pasjonująca opowieść znanego amerykańskiego chirurga o przypadkach, z którymi zetknął się w swojej pracy. O tajemnicach ludzkiego organizmu, dramatycznych decyzjach lekarzy, porażkach i triumfie współczesnej medycyny.

„Atul Gawande z niezrównanym mistrzostwem buduje napięcie, odmalowuje szpitalną rzeczywistość i ukazuje cały dramatyzm pracy lekarzy. Autentyzm i prawdziwość «Komplikacji» robią wielkie wrażenie” – „The New York Times Book Review”.

Komplikacje. Zapiski chirurga o niedoskonałej nauce od Atul Gawande możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czytanie "Komplikacji' było jak jazda sankami po sinusoidzie. Świetne rozdziały - zwłaszcza z pierwszej części - czytane z wypiekami na twarzy przeplatają się z tymi mniej interesującymi, troszkę nawet nużącymi. Ma się wrażenie jakby autor nie do końca wiedział na czym się skoncentrować, jest więc co nieco o edukacji młodych lekarzy, kilka ciekawych przypadków medycznych, do tego rozważania o etyce, o niepewności w diagnozowaniu...Taki medyczny miszmasz, który mimo wszystko polecam wszystkim zainteresowanym pracą lekarzy.

  • Awatar

    Ciekawa książka popularno-naukowa, napisana lekko, czyta się łatwo. Autor opowiada nie tylko o swoim doświadczeniu chirurga, ale też opisuje różne ciekawostki dotyczące leczenia i funkcjonowania ciała człowieka, więc można się dowiedzieć nowych rzeczy.

Warto zerknąć