ebook Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości
4.31 / 5.00 (liczba ocen: 1783)

Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 40.00
Audiobook - najniższa cena: 27.26
50.00 złpremium: 30.00 zł Lub 30.00 zł
-19% 40.00 zł Lub 36.00 zł
50.00 zł
50.00 zł Lub 45.00 zł
-19% 40.00 zł
41.44 zł
42.50 zł
45.00 zł
50.00 zł
Inne proponowane

Tradycyjny piramidowy model zarządzania organizacją jest na tyle przestarzały, że firmy powinny z niego zrezygnować. Do takich wniosków doszedł coach biznesu, Frederic Laloux, autor książki „Pracować inaczej”. Jego koncepcje już przyjmują się na londyńskiej scenie start-upów, i to z wielkim sukcesem.

Laloux w fascynujący sposób opisuje historię organizacji z punktu widzenia rozwoju ludzkiej świadomości. Opiera się m.in. na teorii integralnej Kena Wilbera. Zbadał firmy, które są na rynku przynajmniej pięć lat i zatrudniają przynajmniej 100 pracowników. Wszystkie firmy działają wykorzystując nowy poziom świadomości człowieka, który przekłada się na całkowicie odmienny sposób zarządzania organizacjami. Wyróżnione zostały trzy przełomowe aspekty: samozarządzanie, oparcie w pełni na człowieku, szukanie ewolucyjnego celu organizacji, który zastępuje próby przewidywania i kontrolowania przyszłości. Przytoczone studia przypadków same w sobie są intrygującą lekturą.

To bardzo ważna pozycja i być może będzie przyczynkiem do kolejnych badań, a wielu szukających zainspiruje, by poszli w ślady tych firm, które już od lat działają w świecie i przełamały stary paradygmat zarządzania. Nic więc dziwnego, że stała się bestsellerem i została uznana przez niektórych uczonych w dziedzinie ludzkiego rozwoju i zarządzania za „przełomową”, „błyskotliwą”, „niezwykłą”, „imponującą” i „zmieniającą świat”.

 

Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości od Frederic Laloux możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć