ebook Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości
4.31 / 5.00 (liczba ocen: 1784)

Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 42.30
Audiobook - najniższa cena: 28.28
wciąż za drogo?
46.50 złpremium: 30.00 zł Lub 30.00 zł
42.30 zł Lub 38.07 zł
50.00 zł
50.00 zł Lub 45.00 zł
42.30 zł
42.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Tradycyjny piramidowy model zarządzania organizacją jest na tyle przestarzały, że firmy powinny z niego zrezygnować. Do takich wniosków doszedł coach biznesu, Frederic Laloux, autor książki „Pracować inaczej”. Jego koncepcje już przyjmują się na londyńskiej scenie start-upów, i to z wielkim sukcesem.

Laloux w fascynujący sposób opisuje historię organizacji z punktu widzenia rozwoju ludzkiej świadomości. Opiera się m.in. na teorii integralnej Kena Wilbera. Zbadał firmy, które są na rynku przynajmniej pięć lat i zatrudniają przynajmniej 100 pracowników. Wszystkie firmy działają wykorzystując nowy poziom świadomości człowieka, który przekłada się na całkowicie odmienny sposób zarządzania organizacjami. Wyróżnione zostały trzy przełomowe aspekty: samozarządzanie, oparcie w pełni na człowieku, szukanie ewolucyjnego celu organizacji, który zastępuje próby przewidywania i kontrolowania przyszłości. Przytoczone studia przypadków same w sobie są intrygującą lekturą.

To bardzo ważna pozycja i być może będzie przyczynkiem do kolejnych badań, a wielu szukających zainspiruje, by poszli w ślady tych firm, które już od lat działają w świecie i przełamały stary paradygmat zarządzania. Nic więc dziwnego, że stała się bestsellerem i została uznana przez niektórych uczonych w dziedzinie ludzkiego rozwoju i zarządzania za „przełomową”, „błyskotliwą”, „niezwykłą”, „imponującą” i „zmieniającą świat”.

 

Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości od Frederic Laloux możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć