ebook Pustynna włócznia. Księga 2
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 8794) Ilość stron (szacowana): 662

Pustynna włócznia. Księga 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.81
Audiobook - najniższa cena: 28.42
wciąż za drogo?
30.76 złpremium: 16.54 zł Lub 16.54 zł
24.81 zł Lub 22.33 zł
28.90 zł
33.08 zł Lub 29.77 zł
26.46 zł
28.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Arlen nie żyje... Tamtej nocy zginął bym ja mógł żyć dalej

Czasami Posłaniec musi powiedzieć ludziom to, czego nie chcieliby usłyszeć.

Czasami śmierć jest lepsza od prawdy. Tak jak lepsze od niej jest kłamstwo

Okaleczyłem się by przeżyć. Zrobiłem to, ponieważ uznałem, że nie zasługuję na nic, poza włóczęgą przez noc. Nikt nigdy nie będzie mi już bliski. Ale chadzam pod nocnym niebem i nie lękam się demonów. Nie uciekam przed nimi, to one uciekają przede mną!

Przede mną!

...jestem potworem

Jestem darem dla świata. Ale podaruję mu tylko zniszczenie

Pustynna włócznia. Księga 2 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie ma innego sposobu, trzeba iść przez życie z wysoko uniesioną głową. Nie można oczekiwać, że inni rozwiążą za ciebie problemy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kolejna ciekawa odsłona świata Cyklu Demonicznego. Po przeczytaniu poprzedniej części zastanawiało mnie bardzo po co autor wspomina drugoplanową bohaterkę z pierwszego tomu... Czytając Pustynną włócznię II otrzymałam odpowiedź. Niestety nie do końca mi się spodobała. W swojej głowie podczas czytania wszystkich czterech części przygotowywałam zupełnie inne plany dotyczące Arlena... Ale pan Brett (nie po raz pierwszy zresztą) pokazał, że potrafi zaskoczyć i pozostawić z niedosytem. Polecam.

  • Awatar

    Jest troszkę słabsza niż pierwsze 2 księgi, ale i tak dla mnie SUPER. Jak ktoś już przeczytał "Malowanego człowieka", to nie muszę nawet zachęcać do przeczytania "Pustynnej włóczni".

Warto zerknąć