ebook Futbol i cała reszta
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 284)

Futbol i cała reszta
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
19.90 zł
20.93 zł
22.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kilku chłopców nieprzytomnie zakochanych w piłce. Dwadzieścia lat przyjaźni w zmieniającej się Polsce. Słodko-gorzka autobiografia pokolenia dzisiejszych 30- i 40-latków Dzieciństwo jest łatwe. Wiosną, latem i jesienią trzeba wygrać jak najwięcej meczów, by zimą mieć o czym opowiadać. Ale nadejdzie czas trudniejszych starć: o przetrwanie, związki, pracę. Do tego wyścigu szczurów dzieciaki z PRL-owskiego blokowiska nie startują z pole position, choć z ważną zasadą podwórkowego kodeksu we krwi: przetrwają tylko najsilniejsi. Jest rok 1982. Kilku chłopców z małego miasteczka zakochuje się w futbolu z całkiem różnych powodów. Mają takie same swetry, piłki, rowery, ich ojcowie te same prace, a babcie – domy na wsiach. To opowieść o kłótniach, przyjaźniach i rozstaniach. Rozmowach i wypalonych papierosach. Łzach, złamanych sercach i kolanach zdartych na szkolnym boisku. Świat wokół się zmienia, ale jedno nigdy – przez kolejne dwie dekady to futbol wyznacza rytm życia. I choć są takie chwile, kiedy trzeba porzucić nawet największą miłość, ponieważ cała reszta staje się ważniejsza, na szczęście szybko okazuje się, że bez piłki nie da się żyć. To może być kilkadziesiąt scen z Twojego życia.

Futbol i cała reszta od Przemysław Rudzki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetna książka i miłości do futbolu który jest życiem, wyznacza tempo życia. W dodatku akcja ma miejsce w moich rodzinnym rejonach. Mimo iż nie jestem tym rocznikiem PRL-owskim wiele słyszałam z opowieści dziadka. Książka pełna miłości do futbolu, potędze przyjaźni. Wiele razy wzruszyłam się czytając tą lekturę która pokazuje mi że warto mieć pasje i żyć dla niej.

Warto zerknąć