ebook Kreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 14)

Kreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.67
Audiobook - najniższa cena: 35.90
wciąż za drogo?
17.67 złpremium: 11.40 zł Lub 11.40 zł
18.90 zł
20.00 zł Lub 18.00 zł
25.00 zł
14.63 zł
18.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

W książce "Kreatywne szkoły" Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe, praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały, przemysłowy model edukacji i pokazuje, jak wdrożyć wysoce spersonalizowany, ekologiczny model, który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku, by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka "Kreatywne szkoły" – pełna przykładów, przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata, a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół i decydentów, by na nowo przemyśleli prawdziwą naturę i cele edukacji.

"Co możesz zrobić? Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, nauczycielem, rodzicem, dyrektorem placówki czy decydentem, jeśli w jakikolwiek sposób jesteś zaangażowany w edukację, możesz być częścią zmiany".

Ken Robinson, "Kreatywne szkoły"

Kreatywne szkoły. Oddolna rewolucja, która zmienia edukację od Lou Aronica, Ken Robinson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć