ebook Chcę wszystko
2.95 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Chcę wszystko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MG
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 14.40
wciąż za drogo?
14.40 zł Lub 12.96 zł
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
21.25 zł
21.25 zł Lub 19.13 zł
24.90 zł
14.40 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Powieść niezwykłego duetu, nabrała finalnego kształtu po z górą 170 latach. Znakomita historia o przyjaźni, miłości, toksycznych więzach rodzinnych i kobietach walczących o szczęście i niezależność. W 1840 roku Charlotte Brontë rozpoczęła pisanie pełnej namiętności opowieść o panu Ashworth, niezwykle krewkim dżentelmenie, potrafiącym w ciągu kilku lat stracić i odzyskać fortunę. Po śmierci ukochanej żony pozostaje mu córka wychowywana na pensji. W momencie, kiedy dziewczyna wraca do domu opowieść Brontë urywa się i… po latach Dorota Combrzyńska-Nogala tworzy jej dalszą część. „Chcę wszystko” zaczyna się oryginalnym tekstem, potem współczesna autorka snuje swoją wersję losów młodych bohaterek, splatając je ze sobą w dynamicznej, osadzonej w wiktoriańskiej dekoracji akcji. Powstała znakomita powieść o przyjaźni, miłości, toksycznych więzach rodzinnych i silnych, walczących o szczęście i niezależność kobietach.

Chcę wszystko od Charlotte Brontë, Dorota Combrzyńska-Nogala możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wystarczą tylko warunki, żebym była taka jak on i dawała się żywcem pożreć czerni, tak nazywała nastrój pesymizmu i braku nadziei, w jaki niekiedy zdarzało jej się wpadać.
...kiedy ma się wspomnienia, to nawet samotność nie uwiera tak bardzo, skoro w pamięci zostało to, co najważniejsze...
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć