Nic bardziej mylnego!
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 1011)

Nic bardziej mylnego!

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Autor kultowych „Polimatów”, jednego z najpopularniejszych programów na YouTube. Masa ciekawostek historycznych w lekkiej, przystępnej formie – nauka na wesoło! Książka jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiego internetu. (350 tysięcy fanów na YouTube, 130 tysięcy fanów na FB, własny program na antenie TVP w drodze!)

Nic bardziej mylnego! od Radosław Kotarski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gdyby wyszukiwarka Google miała ludzkie uczucia i duszę, to zapewne byłaby dzisiaj człowiekiem w głębokiej depresji z kilkoma próbami samobójczymi na koncie.
Gdyby włosy odrastały grubsze i ciemniejsze, to po jakimś czasie kobiety, które golą nogi, wyglądałyby jak goryle.
(...) o ile odpowiedni zestaw ćwiczeń może poprawić pamięć, zdolność kojarzenia i umiejętność uczenia się, to żaden trener rozwoju osobistego nie spowoduje zwiększenia biologicznych możliwości naszego mózgu. Dlaczego? Bo ta wspaniała maszyna zwyczajnie tego nie potrzebuje, tak potężnym jest urządzeniem.
Zgodnie z powszechnie znaną ludową prawdą mężczyźni zapominają o dacie swojego ślubu średnio raz w roku.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Bardzo lubię Pana Radka. Nawet w reklamach ;)
    Książka jest super. Dlaczego więc "tylko" sześć gwiazdek? Bo ocena jest całkowicie subiektywna, a w moim przypadku tylko dwa mity zostały obalone - Święty Mikołaj i myszy lubiące ser. No i jeszcze trzmiel - nawet nie wiedziałem, że taki mit istnieje :)
    Ale nawet czytanie o rzeczach, które się wiedziało wcześniej w tym przypadku sprawia wieeeelką przyjemność.
    Czyta się bardzo fajnie i bardzo szybko - na tyle szybko, że na końcu jest zaskoczenie, że to już koniec. Ja chcę więcej!!!

Warto zerknąć