ebook Ksin sobowtór
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 213)

Ksin sobowtór
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.88
wciąż za drogo?
30.30 złpremium: 18.18 zł Lub 18.18 zł
24.88 zł Lub 22.39 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
23.93 zł
-8% 24.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Wielki powrót kultowej „Sagi o kotołaku” – tym razem w wersji poszerzonej przez autora o ekscytujące, nieznane dotąd wątki.

W spisku kryje się spisek, a w nim jeszcze jeden spisek... Skutkiem splotu intryg Ksin rozpoczyna wędrówkę przez równoległe światy. W każdym z nich odkrywa kolejne znaczenia i cele swojej misji oraz prawdy o sobie samym. Wkrótce kotołak będzie musiał stawić czoło najpotężniejszemu z dotychczasowych wrogów i nowej miłości. Na którą drogę wstąpi, gdy przyjdzie moment nieodwracalnego wyboru pomiędzy sercem a rozumem...?

Podstawą „Ksina sobowtóra”, tomu trzeciego sagi w nowym wydaniu, jest dawna „Wyprawa kotołaka”, która zyskała obecnie misterną szkatułkową konstrukcję.

Konrad T. Lewandowski jest autorem poczytnych kryminałów historycznych, powieści historyczno-przygodowych, SF i fantasy.

Ksin sobowtór od Konrad T. Lewandowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć